Kaip ir kiekvieną popietę einu rinkti žaviųjų spalio lapų. Raudoni, žali, daugiausiai - geltoni. Mano mėgstamiausi - visokie. Kartkartėm ir saulė nepagaili spindulių. Popietė trumpa, reikia paskubėti. Pripažinsiu, kai liūdna, rinkt lapų su vlitim sutikt ką nors einu. Bet...
Svajoju apie ilgą taką, pašonėse medžiai žali. Ir bėgu per tą taką neatsigręždama. Su plačia šypsena veide. Plaikstosi į visas puses suknutė lengva, slysta iš rankos skrybėlė, o plaukai įgavę pagreitį vėjo, džiaugiasi išryškėjusiu raudonumu žydrame danguje.
Kur aš bėgu? Šiuo atveju tikslas neturi prasmės. Viskas priklauso tik nuo tavęs. Ar tu bėgdamas užsimanysi išgriūti, ar įlipti į vieną iš medžių, ar bėgti atgal. Nuostabu!
O kur aš būnu svajonių metu? Dažniausiai mokykloj - ten taip nuobodu... Bet kalba ne apie tai.
O kokia manai suknutės spalva? Juoda? Mėlyna? Žalia?
Gal norėtum kartu bėgt tuo taku? Bet turėtum palaukti - mano kojos ne per ilgiausios. Na nesijuok taip godžiai, nėra taip blogai, kaip galbūt atrodo.
Šiai svajonei trūksta.. apelsinų!
Dar visai smagu būtų žiemą prie jūros. Šaa! Jauti? Nagi, bėgam! Užsimerk. Duokš ranką. Atsargiai - slidu! Tik neatsimerk. Pakelk galvą. Jauti? Šš.. Dar nieko nesakyk.
Atsimerk. Gražu? Juk sninga! Mm.. žiema.
S U D I E !

Šį kūrinį mėgsta

  • Kol kas mėgstančių sąrašas tuščias...

Norėdami rašyti komentarus, atsiliepimus, pastabas prisijunkite

Komentarai  

#1 Piratas 2009-10-29 09:41
smagu;D