Mieli klausytojai, naujų dainų skambėjimu vėl beldžiuosi į Jūsų širdis. Norėčiau, kad šviesios, kitaip skambančios melodijos kompaktinėje plokštelėje „ Iš tos nakties“ sušildytų Jūsų darganotą rudenį.iš tos naktiesNaujame albume skamba keturiolika kūrinių, gimusių iš puikių Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Antano Miškinio, Alfo Pakėno, Juozo Macevičiaus, Aleksio Churgino, Petro Pabaraičio bei mano paties eilių.

Tikiu, kad atviromis širdimis priimsite šią muziką, kuriai sodrių spalvų padėjo įkvėpti ir mano bičiulio Arūno Mirinavičiaus akustinės bei elektrinės gitaros balsais besiliejančios melodijų improvizacijos.

Kompaktinėje plokštelėje skamba ir Algirdo Klovos smuikas, Mildos Prušinskaitės fleita, Hokshilos Andrade perkusijos, Juozo Gabarto akordeonas, Bernardo Prušinsko bosinė gitara, Aurelijaus Sirgedo klavišiniai instrumentai, Aurimo Driuko klasikinė bei akustinė gitara.

„Dainos skamba kitaip nei eilėraščiai. Melodija į juos įneša kitų spalvų“, - sako poetas Jonas Strielkūnas.

Pabūkime kartu. Nusiimkime kaukes. Pasiklausykime.

Jūsų Pagulbis

Norėdami rašyti komentarus, atsiliepimus, pastabas prisijunkite

Komentarai  

#4 gerbejas 2009-04-11 08:17
ploksteliu galima nusipirkti visose bomba muzikos prekiu parduotuvese
#3 Pranciška Regina Liubertaitė 2008-06-14 16:37
O kur galima nusipirkti?
#2 Povilas Girdenis 2007-12-17 09:35
Albumas tikrai geras. Kalbant apie "profesionalią pusę" - nekyla jokių abejonių. Kokybiškas skambesys, nepriekaištingas atlikimas. Gražiai dalyvauja puikūs muzikantai: A. Klova, A. Driukas, J. Gabartas, keistai save vadinantis rastamanas keliauninkas - perkuistas. Mane labai maloniai "užkabino" dainų "Šiaudinėm blakstienom", "Arkliams", "Tu manęs nemylėk" aranžuotės. Smagus 1970-ųjų metų stiliaus "bigbytas" su maloniu ritmu, paprastais, simpatiškai naiviais, bei įtaigiais gitaros "solavimais". Labai gerai susiklausė neoficialiu Aukštaitijos himnu laikytina "Aukštaitijos dangui" ir mano subjektyvia nuomone, gražiausia šio albumo daina - "Galulaukio liepos". Nesiplėsdamas galėčiau apie šį darbą pasakyti, kad tai yra puikus GRAŽAUS, PAČIA GERIAUSIA PRASME − LIETUVIŠKO ŠANSONO SU SMAGIU 1970-jų METŲ BIGBYTO prieskoniu pavyzdys. Pamiršau paminėti, kad labai skoningas viršelio dizainas. Nelaikau šio faktoriaus itin reikšmingu, bet nepaminėti jo negaliu jau vien dėl to, kad vienoje albume esančio lankstinuko nuotraukų išvydau savo fizionomiją:)))))))
#1 Urtė Š. 2007-12-14 16:14
man viršelis patiko :) tas suglamžymas