Leidyba

2011 metų Gegužės 6 d. Piano.lt koncertų salėje Mindaugas Briedis su grupe pristatė albumą „Laikas ir maistas".

Albumo nugarėlėje autorius cituoja Jean-Paul Sartre‘o žodžius iš romano Šleikštulys (NAUSÉE): "Kam to gražbylystės? Juk mano tikslas - ne kurti gražiu sakinius, o išsiaiškinti kai kurias aplinkybes". O pats taip kalba: "Pagrindiniai poetiniai albumo žodžiai "Laikas" ir "Maistas" signalizuoja rūpestį, ar tikrai įveiksime praeinamumą alkio ir valgio pavidalais? O gal čia nieko nereikia "įveikti", bet tada kaip ir nėra ką veikti...".

Albumo daina „Nerimo nakty" dalyvauja LRT „Vilniaus Bokštų" konkurse.

 

Visa informacija ir ištraukos iš naujo albumo M. Briedžio kūrybos svetainėje www.bestiariumas.lt
http://www.bestiariumas.lt/mindaugasbriedis/briedzio-muzika/isigykite-albuma-laikas-ir-maistas

Nesinorėjo pasikartojimų...

„Trečias kartas nemeluoja..." -  pirmoji mintis, kuri ateina pristatant savo trečiąją plokštelę. Bet tai netiesa. Nemanau, kad dabar atradau tai, ko ilgai ieškojau ar naktimis sapnuodavau. Metams bėgant, vis mažiau tikiu stebuklais - viską užsidirbu sūriu prakaitu ir noru tobulėti.

Ši plokštelė iš tikrųjų yra kitokia. Jau vien todėl, kad  iš 14 dainų 10 yra dinamiškos, atliktos kartu su grupe.

Kaipgi viskas buvo? Vasarą kreipiausi į grupės „Siela" lyderį, studijos "Metromusic" prodiuserį ir garso režisierių Aurelijų Sirgedą, prašydamas įrašyti dar vieną CD. Aurelijus po visų jo dainos „Euforija" sėkmių ir buvimų radijo topų viršūnėse visai neišpuiko, tik patobulėjo ir pradėjo iš „toli"  - nuo tikslų.  Pasakiau, kad norisi ritmo, lūpinės armonikėlės... Stilius?  Gal country artimiausias.  Nežinau..., man ne tiek svarbu. „Gerai, - sako, - bus." Surinko  vyrus. Visi aukštaičiai. Iki vieno. Studija pas Aurelijų dabar didelė, erdvi. Viską rašėme „gyvai"( net būgnus). Paskui vežiausi Simoną  iš Jonavos, kad visus užburtų savo moteriškai švelniu  balsu . Arūnas įgrojo keletą gitaros partijų. Visų muzikantų vardų neminiu, nes visi  pagarbiai surašyti CD atvarte. Tik visiems nuoširdžiai dėkoju už jų indėlį, kuriant trečiąją plokštelę.

Džiaugsiuosi, atradęs naujų gerbėjų. Liūdėsiu, jei prarasiu senus.  Žinoma, nuo to iš esmės niekas nepasikeis: Žemė ir toliau suksis, rytais tekės saulė, vakarais leisis, žmonės skubės  į darbą, stengsis būti laimingi... O būsiu laimingas, jei mano dainų paklausę nuspręsite aplankyti savo mamą, pas kurią jau senokai buvote. „Eina mūsų laikai" ir būtų be galo apmaudu, jei pavėluotume.

Ačiū.

 

 

MINDAUGO BRIEDŽIO IR "BESTIARIUMO" ĮRAŠYTAS ALBUMAS PAGALIAU ĮGIJO APČIUPIAMĄ PAVIDALĄ, KURĮ GALITE ĮSIGITYTI  M. BRIEDŽIO KONCERTE ARBA ČIA, PAREIŠKĘ NORĄ EL. PAŠTU ADRESU Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , PERVEDĘ 15 LT. IR SULAUKĘ SIUNTINUKO ;)

NORINTIEMS KOMPAKTO APAČIOJE UŽRAŠYSIME MINTĮ IŠ M. BRIEDŽIO POSAKIŲ BANKO ;)

Mindaugo Briedžio poezijos rinktinė - savotiška kelionė į apmąstymus, patirtis. Jausmingai, o kartu žaismingai autorius ieško savito būdo perteikti susikaupusiam kalbos ir kalbėjimo lobynui, tiksliai, bet tuo pat metu miglotai veria sielos duris...

--

 

Slieko dainos – pirmoji mano kompaktinė plokštelė išleista “oficialiai”. Ji skirta vaikiškai auditorijai. Nuo dainų sukūrimo iki plokštelės išleidimo praėjęs nemažas laiko tarpas.

Burtai ir ženklai iš anapilio. Tuos dvejus metus, kol rašėme šitą CD, neapleido keisčiausias jausmas. Tiesą sakant ir dabar, besiklausant "Žaidimų...", tas jausmas apsilanko nuolatos. Turiu pasakyti, kad esu psichiškai sveikas, vidutiniškai stabilus, minimaliai prietaringas ir nepraktikuojantis, tačiau katalikas. Kitais žodžiais - nei protingesnis, nei durnesnis už kitus ir, saugok Viešpatie, tikrai neturintis "dovanos" ir noro bendrauti su mirusiųjų pasauliu. Bet mirusiųjų pasaulis šituo klausimu matyt turi savo nuomonę.

Bardų žygis tęsiasi jau antri metai. Projektas įsisiūbuoja ir pamažėle įgyja net tarptautinį mastą.

Mieli klausytojai, naujų dainų skambėjimu vėl beldžiuosi į Jūsų širdis. Norėčiau, kad šviesios, kitaip skambančios melodijos kompaktinėje plokštelėje „ Iš tos nakties“ sušildytų Jūsų darganotą rudenį.

Šakių raj. gitaristų klubas įkurtas 2000 m., oficialiai įregistruotas 2001 m. balandžio 9d. Jame 24 nariai. Kiekvienais metais organizuojame 3 tradicinius renginius. Sausio 6 d. Trijų karalių proga organizuojame koncertą Šakių rajono visuomenei. Klubo draugai VšĮ "Šakių biblioteka" pristato savo kalendorių.

Pagaliau išleistas, anot autoriaus, ilgai brandintas autorinis CD. Albume yra 14 šaunių kūrinių:

2006 vasario 22 d. raseiniečiai bardai Kastytis Petryla, Vidmantas Petraitis ir Albinas Stakauskas pasirašė Raseinių bardų klubo steigimo sutartį. LR registrų centre klubas įregistruotas 2006 gegužes 4 d.