O šią dainą tiesiog susapnavau :]]

Šį kūrinį mėgsta

Norėdami rašyti komentarus, atsiliepimus, pastabas prisijunkite

Komentarai  

#8 Loreta Sileikyte-Zabalujeva[Lora] 2010-08-02 07:26
Jei jau yra vieta komentarams,tai manau,yra laisvė ne tik komentuoti ar kritikuoti,bet ir kažkaip reaguoti.Atleiskit,kad nepuolu dėkoti už pamokymus ir pastabas,nes tiesiog viskas manyje turi "susigulėti".Negali visi žmonės vienodai į viską reaguoti.Ir labiausiai nemėgstu tokių,kurie manosi įšmanantys apie viską-muziką,poeziją,žmogaus psichologiją ir t.t ir t.t. Aš mokau žmones šokti.Labai dažnai jie neišpildo judesių kaip reikiant,bet ,jei aš juos kritikuočiau taip,kaip įprasta šioje svetainėje,kažin ,ar neįvaryčiau jiems kompleksų. Aš-už švelnią kritiką,bent jau atsargesnę.Manau dauguma šioje svetainėje tikrai nesudaro Jums konkurencijos,tai kam gi juos taip "skalbti"?
#7 Jonas Baltokas 2010-08-02 06:10
O aš manau, kad jūs abi nemokate priimti kritikos. Tiek Jūs Žemaituke tiek ir Jūs Lotaluiza-Lora. Man keista kad talpinate savo kūrybą svetainėje, kurioje leidžiami komentarai. jei būtų kitaip aš langelį į kurį reikia rašyti tekstą būčiau pavadinęs "pagyros ir komplimentai". Jūsų Anuška, kūrybą aš apskritai apeinu ratu. Kaip ir dažnas šioje svetainėje. Jūsų pageidavimas jus ištrinti buvo įvykdytas, bet ir vėl talpinate? Kodėl? Kritikuodamas aš koncentruojuosi į kūrinį, ne į autorių. Lotaluiza-Lora apskritai nieko nekomentavau. Tiesiog paklausiau. O Jūs jau spėjote įsižeisti. Aš ir esu tas klausytojas. Todėl leiskite man tokiu ir pasilikti, o savo solidarumą pasilikite asmeninėms svetainėms.
#6 Ana Aleksandravičienė 2010-08-01 19:54
Skatinti gražiai dainuojantį - malonumas. Okas ta kritika? - įdomu paliko. Na, pakritikuos koks šūrikas , kuris tavęs nemėgsta, kas iš to? Šuo los - karavanas eis, jei žmogus yra užsigimęs talentas (šiame atvejyje aš tokią regiu). Kritikuoti, brolyčiai, irgi reikia su didele meile ir atsakomybe. p.s. pamirštate klausytoją, jis yra jūsų geriausias kritikas, patikėkite. :)
#5 Loreta Sileikyte-Zabalujeva[Lora] 2010-07-29 07:04
Atleiskit,kad esu kitokia :]
#4 BRIEDISM 2010-07-28 21:02
jeigu galima... - kritikika visada yra kaip zvilgsnis i papludymi - bepigu apibendrinti. tuo tarpu, pagyra visada bus asmenine, neslepianti konretaus pacios kuryboje. taip siulau ir reaguoti. tik manbeklausant tokia problema atsinaujino - as atviras, bet niekur nedalyvauju... ; as atviro budo, bet niekur nedalyvauju...
#3 Loreta Sileikyte-Zabalujeva[Lora] 2010-07-28 18:11
Aš gana uždaro būdo ir labai jautriai reaguoju į kritiką.Tad diskutuoti man sunku ;]Bet padalyvauti gal ir norėčiau,jei bus galimybė:]]
#2 Jonas Baltokas 2010-07-28 18:02
Ačiū už atsakymus. :) Vienok gaila kad Jūs pasistatėte sieną. Gal būsite dpoezijos susitikime? Padiskutuotumėm.
#1 Jonas Baltokas 2010-07-28 14:51
Iš Jūsų sklinda toks gėris, kad aš geriau nekomentuosiu teksto. Bet gitarą reiktų susiderinti, arba įrašui paieškoti kokybiškesnio instrumento.