Šį kūrinį mėgsta

Norėdami rašyti komentarus, atsiliepimus, pastabas prisijunkite

Komentarai  

#4 ponas_niekas 2010-04-05 12:23
debiutas tikrai vykęs. geras balsas, gražiai atlikta (tik vietom per daug, mano manymu, kapojamos žodžių galūnės). bet, kaip sakoma, yra vienas "bet" :). o "bet" toks, kad esu iš tų konservatyvių žmonių, kuriems termine "dainuojamoji poezija" vienodai svarbūs abu žodžiai, antras kartais net svarbesnis. o čia, deja, poezija silpnoka. bet, taip ar taip, gera pradžia - pusė darbo. lauksma kitos pusės :)
#3 nebe 2010-03-18 01:19
tikriausiai mane amziais uzburia gitaros paprastumas ... ir isties balsas grazus ;] ir paprastumas dainave ...na taip viskas nuosirdziai man buvo gera miela lengva klausyti ... man patinka kai paklausius dainos neapsunksti ;] aisku tobuleti ribu nera...bet taip labai graziai ... SVEIKINUUUUU ir linkiu sekmes :)
#2 BlueDream 2010-03-16 18:20
Didelis dėkui Jums. Na taip, debiutas, keista, kad ne tik čia, bet aplamai, tai pirmoji daina, kurią sukūriau. (: O dėl kitų dainų, manau artimiausiu metu įkelsiu dar keletą. (:
#1 Povilas Girdenis 2010-03-16 14:20
Sveikinu su debiutu ir labai džiaugiuosi, kad debiutas (mano nuomone) - VYKĘS:-) Daina graži, puikiai atlikta (tiek grojimo, tiek dainavimo prasme)ir maloniai klausosi. Belieka palinkėti sėkmės ir laukti daugiau dainų:-)