Dpoezija.lt susirenka 2011

Muzikantų dėmesiu¡  "Dpoezija.lt susirenka 2011"

Kaip ir pernai, šiais metais, visi dainuojamosios poezijos kūrėjai ir atlikėjai yra kviečiami praleisti dvi dienas ant jūros kranto, Giruliuose. Šiamet, liepos 30-31 dienomis, trečią kartą vyks "dpoezija.lt susirenka" festivalis, kurio metu visi norintys pristatyti savo kūrybą yra kviečiami pagroti  saulės nutviekstoje scenoje, pavakaroti prie laužo ir pasidalinti savo kūrybiniais ir visais kitais ;) sumanymais su bendraminčiais.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti tiek jaunus- po keletą kūrinių savo diskografijoje turinčius, tiek nemažą sceninę patirtį sukaupusius dainuojamosios poezijos atlikėjus.   Arba kitų stilių atlikėjus, kurie nori išbandyti save dainuojamosios poezijos srityje.

Dpoezija.lt - tai pirmoji ir vienintelė interneto svetainė, kurioje bardai tiesiogiai bendrauja su savo klausytojais, dalijasi naujausiais savo dainų įrašais bei skelbia dainuojamosios poezijos padangėje sklandančias naujienas. Ši svetainė kelią į žanro gerbėjų širdis padėjo surasti tiek jau minėtiems atlikėjams, tiek tokiems talentams kaip Alina Orlova, Eglė Sirvydytė, Ovidijus Jucys bei Mindaugas Briedis. Kviečiame jungtis prie mūsų ir kuo plačiau skleisti gandą apie artėjantį festivalį.

Būsimi dalyviai rašote trumpą laiškelį- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. su pageidavimu atlikti savo kūrinius, taip pat parašykite kelis žodžius apie save, visus galimus kontaktus ir "galimybes" atvykti į renginį, jei turite įrašų-prisekite.

 

Daugiau informacijos:

Asta  +370 652 211 47

www.deimantupiramide.lt

 

Dpoezija Lt