Dpoezija.lt susirenka 2012

Dpoezija Lt

    Nuo Rugpjūčio 4 j. 12:00 val. iki Rugpjūčio 5 j. 15:00 val.


Sveiki meliejii,
be pompastikos ir fejerverkų leidžiu sau pristatyti jau ketvirtojo dpoezija.lt myto dalyvius. Iš patirties galiu teigti kad šis sarašas negalutinis ir tik po myto galima bus išvardinti dalyvius. Kol kas oficialiai registravosi:
Žydrė ir Liuda (Šilutė), Adas (Šilutė), Valerijus Šerelis (Vilnius), Romas Naidzinavičius (Kaunas), Tomas Pupinis (Vilnius), Justinas Žilinskas (Vilnius), Virginija Gaudinskaitė (Vilnius), Kukumbalis (Černiauskų šeimyna iš Merkinės), Algis Černiauskas, Mykolas Jokubauskas (Kuršenai), Juozapas Liaugaudas (Kaunas), Ieva Prūsaitė, Darius Leveckas ir Rytas Germanavičius (Raseiniai), Ieva Ripinskytė (Šiauliai), Midula (Vilnius), Aleksandr Belkin ir Gražina Deičko (Vilnius), Mindaugas Ancevičius (Joniškis), Andrius Zalieska (Vilnius), Jonukas Bagdonavičius (Panevėžys-Vilnius), Žilvinas Vingelis(Kaunas)

Tikimės kad ryte mus pažadis Mag'grass kolektyvas iš Vilniaus.

Pagal aplinkybes žadėjo pribūti Darius Žvirblis, Domantas Razauskas, Kazimieras Likša.

Labai tikiuosi kad renginio iniciatorius Jonas Baltokas, nesantis Linas Švirinas, lyriškoji Justina Kaminskaitė, Gedas Lukšas ir kiti ištikimieji taip pat neaplenks saulėto pajūrio.


Kvieskite draugus. Komplektuokite ekipažus (rašykite viešai apie turimas laisvas vietas automobiliuose). Pasiimkit saują maisto, vandens sau ir draugui, palapinę, gerą nuotaiką ir atkeliaukite.

Koncerto vietoje prekyba nevyks- pasirūpinkite VISKUO iš anksto.

Tai tiek, mes-organizatoriai- tikimės iš Jūsų supratingumo, atsakingumo už save ir draugą, pakantumo ir nuoširdumo.

Iki !!!

Saulė, bangos ir vėjas
Prisijunk ir tu.