Fotografijų konkursas – vizualinės jausenos dalybos: „Atviras objektyvas“ 📷

Dpoezija Lt
Kategorija: 2020

Kviečiame  FB grupėje, skirtoje visiems, mylintiems fotografiją, kūrybą, pažinimą, atradimą, idėjas, transformaciją, veikimą, dalintis Jūsų sukurtomis fotografijomis. 

Kviečiame fotografuojančius DPOEZIJOS Šaltinio gerbėjus ir dalyvius bei visus mylinčius fotografiją ir norinčius įsitraukti į kūrybinį procesą – kurti bei dalintis nuotraukomis šiomis temomis:

Paukštis, Judesys, Varno Sakmė, Groteskas.

Fotografijų konkurso „Atviras objektyvas“ laureatų darbai bus demonstruojami ir nugalėtojai paskelbti bei apdovanoti liepos 31 – rugpjūčio 2 d. dainuojamosios poezijos ir kūrybiškumo festivalyje „Dpoezijos Šaltinis 2020“, Daugoduose, Raseinių rajone.
Jūsų naujai sukurtų ar archyvuose savo laiko laukiančių fotografijų 🎞 ir jų įvertinimų patiktukais (❤️arba🤙) iki liepos 29 d. lauksime čia, šioje FB grupėje:

https://www.facebook.com/groups/atvirasobjektyvas/

11 nugalėtojų, surinkusių daugiausiai patiktukų (Like ar širdelių) bus apdovanoti metraščiais „Lietuvos spaudos fotografija“ ir kitais Lietuvos spaudos fotografų klubo prizais.

Visus mylinčius fotografiją kviečiame dalintis šiuo kvietimu savo FB paskyrose 🌊☀️🌳💫

Įkvėpimui sužadinti kviečiame susipažinti su Festivalio „Dpoezijos Šaltinis 2020“ Varno sakme ✨

VARNO SAKMĖ

Pilną informaciją apie konkursą rasite šios FB grupės skyriuje „Apie“.

Dainuojamosios poezijos ir kūrybiškumo festivalis „Dpoezijos Šaltinis 2020“ vyks 2020 liepos 31 – rugpjūčio 2 d. Daugoduose, Raseinių rajone:

https://www.facebook.com/events/167578451187529/

 

Dalyvauja