Apie festivalį Dpoezijos Šaltinis 2017

Dpoezija Lt
Kategorija: 2017

Ar klausėte kada nors dainuojamosios poezijos gamtoje, uosdami nupjauto šieno ar bitėmis dūzgiančių liepų kvapą? Tarp bičiulių, tarp žmonių kuriuos Jūs mylite? Tarp suprantančių žodžio svarbą, jaučiančių jo gydančią ir ugdančią galią? Jeigu klausėte – jūs viską žinote: čia reikia atvažiuoti. Jeigu neklausėte – kaip tik metas atvažiuoti į Dpoezijos Šaltinį. Jau kelinti metai mūsų dvasingas, atviras, dinamiškas, turtingas ir draugiškas festivalis jūsų laukia, norėdamas padovanoti puikų vasaros savaitgalį. 

Kaip ir anksčiau, festivalyje dalyvaus daug įvairių atlikėjų – žinomų, pradedančių, prisikėlusių. Nenorėdami kelti sąmyšio scenoje, jų pasirodymus išskirstėme per kelis koncertus. Šiais metais atsisakėme dviejų scenų vienu metu idėjos, tad tikrai pamatysite visus atlikėjus ir visi atlikėjai pamatys jus!

ziurovai2

Skirtingai nei ankstesni, 2017 metų festivalis pailgės viena diena ir prasidės jau penktadienį (birželio 30 d.) festivalio atidarymo koncertu! Kviečiame aktyviai registruotis dalyvius iš Raseinių. Po koncerto laukia poezijos vakaras. 

Šeštadienio (Liepos 1 d.) rytas pažers gausybę dailės, sporto, meno renginių. Kaip ir pernai, galėsite apsilankyti kalvio dirbtuvėse, pasidaryti amuletą, nupiešti paveikslą, nusilipdyti molinuką, sužinoti, ką jums žada žvaigždės, apsilankyti pirtyje arba tiesiog pažaisti tinklinį ar futbolą. 

Nuo 12 val. susirinkusių laukia skraidyklių ir parasparnių pasirodymas šalia įrengtame oro uoste.

Dienos metu muzikantai turės paruoštą "mažąją sceną" improvizuotiems pasirodymams – gal ir jūs prisijungsit?

Nuo 17 val. prasidės šeštadienio koncertas, kuriame išgirsite ne tik festivalio senbuvius, bet ir naujus puikius muzikantus. 

muzikantai

Po koncerto susirinkusių laukia ypač didelio pasisekimo sulaukusi  vakaronė.

Lygiai vidurnaktį - ilgamete tradicija tapę vidurnakčio skaitymai. Kiekvienas norintis gali skaityti savo ar mylimo poeto eilėraštį.

vakarone

Sekmadienis (liepos 2d.) - "atviro mikrofono" rytas. Neišdrįsę, ar nesuspėję, turės puikią galimybę būti išgirsti.

Kaip ir pernai taip ir šiemet festivalis Jūsų laukia su visa šeima. Atvažiuokite visi būriu! Turime visas sąlygas įsikurti. Jūs turėsite pakankamai laiko veiklos ir prieš koncertus ir per koncertus ir po koncertų. Ir visa tai - nemokama!

muzikantai ir klausovai

Iki Susitikimo!

Dainuojamosios poezijos festivalio "Dpoezijos Šaltinis"

Organizatoriai