Agnė ir Giedrius Arbačiauskai

Giedrius Arbačiauskas jau 23 metai teatro scenoje. Tačiau tai ne tik teatro scena,tai ir kinas ,ir televizija. Giedriaus aktorinė veikla yra labai įvairi. Jis puikaus balso savininkas.  Daugelis neįsivaizduoja LRT televizijos be jo garsinamų filmų. Kita Giedriaus labai mylima ir širdžiai artima veikla - tai jo kūrybos dainuojamosios poezijos dainos.Meilė ir pagarba moderniųjų lietuvių poetų eilėms. Kaip sako pats Giedrius : jų tekstai tiesiog dainuoja. 

Giedrius kuria kartu su savo žmona Agne. Agnė yra profesionali violončelininkė, baigusi LMA pas  prof. S. Sondeckienę magistro studijas." Nuo vaikystės  klausiausi V.Kernagio dainų, mokėjau jas visas mintinai, taip pat mėgau B. Okudžavos, N.Bičevskaja  ir kitų bardų dainas. Mano aplinkoje visuomet skambėjo muzika.”- sako  Agnė. Idėja muzikuoti kartu su Giedrium gimė abiems, tačiau susigroti nebuvo taip jau paprasta. Giedrius aiškiai įsivaizduoja kaip turėtų skambėti daina, tačiau negali užrašyti natom, o Agnė buvo pratusi groti iš natų. "Taip mes tapome viens kito padėjėjais, aš moku užrašyti dainą natomis, suteikti jai formą, tuo tarpu Giedrius išmokė mane laisviau groti, improvizuoti." 

Dueto programoje-  dainuojamosios poezijos dainos. Puikus , šiltas Giedriaus balsas , papildomas violončelės garsų, ramios , švelnios , jausmingos eilės , kurias skaito tarp atliekamų dainų Agnė ir Giedrius  ,  tarsi dviejų širdžių pokalbis poezijos ir dainos forma.Dainos sukurtos pagal  J. Degutytės ,B. Brazdžionio, H. Radausko , A. Jonyno ,J. Striekūno, D. Kajoko, 

T. Venslovos, Antano A. Jonyno,  R. Buroko ir Giedriaus eiles.