Festivalio "Senamiesčio Žiogas 2012" III-asis koncertas!

Dpoezija Lt
Kategorija: Koncertai

„Senamiesčio žiogas" - tai didžiausias Kaune vasaros metu rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis, kuris vyksta jau šeštus metus. Liepos 19 d. 19 val. visus geros muzikos mylėtojus kviečiame prisijungti prie gražios vakarojimo po atviru dangumi tradicijos ir atvykti į trečiąjį VI-ojo sezono koncertą!Senamiesčio erdves prakalbins ir savo muzika koncerte dalinsis:

KOSTAS SMORIGINAS - tai menininkas, pelnęs pripažinimą visose savo kūrybinės veiklos srityse, gerbėjus žavintis įspūdingais vaidmenimis teatre, sėkminga režisūra ir neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi tapusiomis dainomis. Senamiesčio Žiogo" klausytojus Kostas Smoriginas džiugins jau šeštus metus iš eilės.

GRUPĖ „ATIKA" - jau dešimtmetį grojanti Klaipėdos grupė, kurios pašaukimas - tradicines populiaraus roko formas derinti su folkloru ir egzotiškais instrumentais bei ieškoti naujoviškų poetinės išraiškos priemonių.

SIMON KEMPSTON (ŠKOTIJA) - dainininkas, dainų autorius, gitaristas, atliekantis originalią ir šiuolaikišką akustinę muziką, pripildytą keltų ir bliuzo muzikos tradicijų. Atlikėjas dalyvavo daugelyje festivalių Škotijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Europoje, yra išleidęs penkis autorinius albumus.

JONAS BALTOKAS - aktyvus įvairių koncertų ir festivalių dalyvis, savo linksmomis vaikiškomis dainelėmis, kurias mielai kartu dainuoja ir vyresni koncertų lankytojai, įtraukia į pasaulį, kuriame gyvena sliekas Zigmutis, labai smalsi bobutė iš Paryžiaus, siaučia devynios rainos katės, vaikai yra gražūs, o mergaitės dar gražesnės.

Tradiciškai festivalio koncertą pradės jaunasis dainuojamosios poezijos atlikėjas. Šį kartą tai - TOMAS PUPINIS, dainų autorius ir atlikėjas, kuris koncerte pristatys savo autorines dainas, kupinas spalvų, nuotaikos ir prasmingų tektų.

Jaukią kiemelio aplinką pagrąžins odos dirbinių ir grafikos darbų paroda po atviru dangumi bei kiemelyje vyksiančios aitvarų gaminimo dirbtuvės.

„Senamiesčio Žiogas" vėl laukia visų išsiilgusių dainų su šypsenomis, vaikiško nuoširdumo, Senamiesčio pavėsio, gitarų muzikos skambesio, vakarojimo tradicijos ir muzikos su tikrais tekstais.

Bilietais prekiauja BILIETAI LT - http://www.bilietai.lt/lt/event/13066