Senamiesčio Žiogas pristato - Domanto Razausko, Dariaus Žvirblio bei Andriaus Zalieskos naują projektą Dharmos Whalkatos

Dpoezija Lt
Kategorija: Koncertai

Trečiajame šio sezono koncerte Senamiesčio Žiogas pristato -  Domanto Razausko, Dariaus Žvirblio bei Andriaus Zalieskos naują projektą  „Dharmos Whalkatos".

Trys visiškai skirtingi žmonės. Kiekvienas savo gyvenimu, tikėjimu, dievais, pagundomis, knygomis, gitaromis ir dainomis. Kiekvienas su savo grupe. Keliavo po savo vidines šalis ir susitiko. Susitiko ne tik asmenys bet ir jų kūryba, kurią šį vakarą jie skolins vienas kitam ir kiekvienam.

Senamiesčio Žiogas pristato -  Domanto Razausko, Dariaus Žvirblio bei Andriaus Zalieskos naują projektą  Dharmos Whalkatos

Domantas Razauskas -  atlikėjas, stebinantis muzikinių žanrų gausa - nuo reggae, bliuzo, džiazo, liaudies muzikos stiliaus kūrinių. Autoriniai tekstai, vidinė energija ir profesionalus grojimas gitara, leido įsitvirtinti tarp garsiausių dainuojamosios poezijos atlikėjų.

 

Darius Žvirbis - grupės „Atika" įkūrėjas, idėjinis lyderis, vokalistas ir siela.  Kartu su grupe skynė laurus respublikiniuose dainuojamosios poezijos, bardų ir autorinės dainos konkursuose - tapo geriausia Lietuvos bardų grupe.

Andrius Zalieska -  visada jaunas ir amžinai nevedęs "Arbatos" vadas. Žmogus greitai sugebantis suburti aplink save nepažįstamų žmonių ratą. Aštuonerius metus gyvuojanti grupė „Arbata" vis dar nepaliauja stebinti nuotaikinga, linksma ir užvedančia gyva muzika.

Tai nėra grupė, tai greičiau reiškinys, bendras vardiklis to, ką šie trys atskirai kuriantys žmonės nori perduoti savo dainomis. Žinutė, kurią gavęs greičiausiai nebepaliausi jos skleidęs.

Taip pat koncerto metu bus pristatyta Ugnės Karaliūtės, Linos Odzevičiūtės, Astos Didžiokaitės bei Justės Šuminaitės grafikos darbų paroda.

Vieta: P.Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejaus kiemelis, L.Zamenhofo g. 12; Kaunas

Data: 2010 m. rugpjūčio mėn. 5 d., 19 val.

Kaina: 20 Lt, 25 Lt, 30 Lt (nuolaidos: senjorams, studentams ir su Laisvalaikio kortele). Bilietai platinami BILIETAI.LT kasose ir internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/6217

Informacija: www.idejugarazas.lt , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.