DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS SENAMIESČIO ŽIOGAS. IV SEZONO ATIDARYMO KONCERTAS

Dpoezija Lt
Kategorija: Koncertai

Per pienių lauką, per garuojančius miškus, pasipuošęs vaikiška šypsena grįžta SENAMIESČIO ŽIOGAS. Su juo kartu grįžta ir jaukūs gitaros skambesiu nuspalvinti vakarai Kauno Senamiesčio kiemeliuose bei mylimų atlikėjų dainos. Pasprukti nuo kasdieninių minčių ir pasinerti į poezijos pasaulį jus pakvies vienas mylimiausių atlikėjų - ANDRIUS KANIAVA, kurio kūryboje visada įžvelgsite vaikišką nuoširdumą ir neišsenkančią gerą nuotaiką. Kvietimu dalinsis ir SAULIUS BAREIKIS, džiuginantis klausytojus linksma, o kartais lyriška ir svajinga kūryba. Abejingų nepaliks ir trečiasis Žiogo svečias - JONAS BALTOKAS, dainomis įtraukiantis į pasaulį, iš kurio nebesinori iškeliauti - tiesiog užsimerki ir su šypsena pasitinki jos herojus. Naujom spalvom papuoš, tvirti ir dainingi jaunieji 23-AS ĄŽUOLAS atlikėjai. Senamiesčio kiemelio sienoms gyvybės įkvėps Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos mokinių drbai.

Jau ketvirti metai kaip Senamiesčio Žiogas atveria Jums duris pro kurias tikimės žengiant išvysti ir Jus.

Vieta: Ryšių istorijos muziejaus kiemelis, Rotušės a. 19, Kaunas

Data: Birželio 12 d., 18 val.

Kaina: 20 Lt, 25 Lt, 30 Lt (nuolaidos: senjorams, studentams ir su Laisvalaikio kortele). Bilietai platinami BILIETAI.LT kasose ir internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/5850

Informacija: www.idejugarazas.lt ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS SENAMIESČIO ŽIOGAS. IV SEZONO ATIDARYMO KONCERTAS