Senamiesčio žiogas - K.Smoriginas, I.Narkutė

Dpoezija Lt
Kategorija: Koncertai

Žiogas betupėdamas ant saulės kaitinamos žolės stiebelio traukia visiems gerai žinomą dainą.... „Žalia žalia, per visą dangų...". Taigi, daugiau net negalvodamas liepos 15 dieną, 19 valandą į koncertą pasikvietė vieną iš garsiausių Lietuvos bardų, teatro bei kino aktorių bei režisierių KOSTĄ SMORIGINĄ.

Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, tad tapo vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. Turbūt nė vienas nepamiršime ir itin didelio populiarumo susilaukusios grupės „Aktorių Trio", kurią Kostas Smoriginas sukūrė kartu su kolegomis aktoriais Olegu Ditkovsiu bei Sauliumi Bareikiu.

Žiogas neįsivaizduoja šio koncerto ir be mergaitiškos šilumos bei žavesio.. Tad pakvietė ir IEVĄ NARKUTĘ, kurią dėl ypatingų vokalinių sugebėjimų ir paprastumo pamilo daugelis dainuojamosios poezijos klausytojų. Ši nepakartojamo balso atlikėja tapo Sauliaus Mykolaičio vardo nominacijos „2007 metų sezono atradimas" laureate.

Koncertą pradės pirmą kartą "Senamiesčio Žioge" dalyvausiantys brolis ir sesuo - MARIJUS IR GINTARĖ LIAKAI - jauni, tačiau labai talentingi ir spalvingi dainuojamosios poezijos atlikėjai.

Kad ne tik muzika svaigintų, bet ir akys džiaugtųsi, I. Arakielian ir N. Jankauskas koncerto žiūrovams dovanos fotografijos parodą „Šypsenos muzika".

 

Laikas: Liepos 15 d. 19.00 val.

Vieta: Ryšių istorijos muziejaus kiemelis, Rotušės a. 19, Kaunas

Kaina: 20 Lt, 25 Lt, 30 Lt. Bilietus platina BILIETAI.LT

Informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. / www.idejugarazas.lt