Žilvino Vingelio, Jūratės Zabitytės ir grupės autorinio vakaro ,,Iš Vėžio į Šaulį" informacinis pranešimas/pareiškimas spaudai arba ,,Visa tiesa apie dangus ir danginas..."

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

 Žilvinas Vingelis - tai Vytauto Kernagio fondo jaunimo dainos teatro ,,Akustinis Fotelis" vadovas, reginių vedėjas, dainuojamosios poezijos festivalio ,,Po Festivalio" iniciatorius ir vienas iš organizatorių. Judrumu, profesionaliu gitaros valdymu, priderintais autoriniais tekstais ir stulbinančiais pokyčiais scenoje stebinantis dainų autorius ir atlikėjas pradėjo koncertuoti visai neseniai, bet per paskutinius metus vienas ir su grupe surengė virš 60 pasirodymų visoje Lietuvoje.

Jūratė Zabitytė - pianistė jau spėjusi pasimokyti muzikos M. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje, J. Gruodžio konservatorijoje bei J. Naujalio muzikos gimnazijoje Kaune. Nuo 2010 metų birželio Vytauto Kernagio fondo jaunimo dainos teatro ,,Akustinis Fotelis" narė ir viena iš festivalio ,,Po Festivalio" organizatorių komandos narių. Per tiek grojimo metų turėjusi daugybę klasikos ir ,,Akustinio Fotelio" koncertų žiūrovą vis dar stebina vaikišku nuoširdumu, impulsyvumu ir , žinoma, (tai daro geriausiai) nuostabia pianino muzika.

Grupė - medžiagų, daiktų, organizmų ar asmenų, kuriems būdingas bendras požymis, visuma. Bendrus požymius tą vakarą turės šie organizmai: Ona Peičiūtė, Eivinas Mineikis, Tadas Grajauskas, Jūratė Zabitytė ir Žilvinas Vingelis.

Vakaras ,,Iš Vėžio į Šaulį"?
Tai dar niekur nerodyta, alternatyvos pilna ,,Akustinio Fotelio"* narių Žilvino Vingelio ir Jūratės Zabitytės autorinė programa, kurioje sudėti tiek rinktiniai ,,Akustinio Fotelio" kūriniai, tiek kitos jau dažnai skambančios ir dar visai naujos autorinės Žilvino dainos, o vakaro vizuallizaciją papildys pačių muzikantų rinktos video projekcijos. Programa iš esmės keičia muzikantų iki šiol įgautą įvaizdį ir niekada iki šiol gyvai dar nerodyta. Visas koncertas bus panašus į stotelių pilną kelionę autobusu iš žiemos antroje pusėje matomo Vėžio žvaigždyno į Paukščių Tako pažibą - Šaulį, todėl tai nebus tik koncertas. Tai bus kelionė. Nebus nei keistai Kalėdine tele2 muzika skambančių stotelių, nei žvaigždžių, nei to pakilimo tako... tiesą sakant, patys muzikantai tiksliai nežino, kur keliauja ir ko ten ieško. O juk tai ir nesvarbu? Šaulio pasiekimas, šiuo atveju - tik rezultatas. O tikslas, kolkas, daug tauresnis...

Žilvinas ir Jūratė keliaus kartu su draugų muzikantų ir kolegų grupe. Tai fleitistė ir vokalistė Ona Peičiūtė, jaunasis ,,Akustinio Fotelio" artistas, festivalio ,,Po Festivalio" organizatorius Eivinas Mineikis bei profesionalus gitarsitas Tadas Grajauskas.

*,,Akustinis Fotelis" - jaunimo dainos teatras sutikęs juoktis iš saves ir savo egzistavimo konteksto. Per paskutinius gyvavimo metus dalyvavęs didžiausiuose dainuojamosios poezijos fesitvaliuose visoje Lietuvoje (Akacijų Alėja, Tai-Aš, Po Festivalio, Sostinės dienos, Senamieščio Žiogas, Vilniaus Brodas Gyvas ir kiti.)
www.akustinisfotelis.tk


Pradinė stotelė: Kauno mažasis teatras (M. Daukšos g. 34)
Išvykimo data: Kovo 26d
Išvykimo laikas: 18h
Keleiviai įleidžiami: 17h
Bilietai: 25-20lt mažojo teatro kasose
www.mazasisteatras.lt

Telefonas bilietų užsakymui: 8 37 408470