Tėčių lopšinės

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Po sėkmingai praėjusio sausio mėnesio koncerto ir atsižvelgiant į publikos pageidavimą, kartojame koncertinę, muzikinę, šeimyninę programą „Tėčių lopšinės"

2011 03 20 12 val. vėl kviečiame į Klaipėdos koncertų salę, kur du tėčiai užauginę  arba dar auginantys savo vaikus,  dainuos pačias šilčiausias savo repertuaro vaikiškas dainas: lengvas kaip snaigė, švelnias kaip pūkas, šiltas kaip senelės megztos pirštinaitės, linksmas kaip bundantis upelis.
Koncerto aplinka bus artima namų aplinkai. Klausytis bus galima ir sėdint patogioje kėdėje, ir ant kilimo ant kurio bus daug pagalvėlių, tarp kurių bus galima paropoti, o pavargus padėti galvelę. Koncetas bus labai neįprastas savo forma, bet labai jaukus ir savas, nes konceto dalyviu galės pabūti kiekvienas. Ant mamos ar tėčio rankų sūpuosimės į taktą, vyresni galės pamiklinti rankeles ir kojeles arba  mūsų parūpintais instrumentais įsijungti į muzikuojančių gretas, o gal net nors trumpam suburti pirmąjį muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguos du tėčiai Linas Švirinas ir Jonas  Baltokas.
Bus ir arbatos, ir netikėtų malonių susitikimų bei netikėtų pažinčių. Gi į koncertą susirenks ir vaikų, ir tėvų bendraamžiai. Kurkime gražaus bendravimo tradicijas kartu ir su muzika.

Bilietai platinami studijoje GROCK" Ligoninės 16 - 2  ir Klaipėdos koncertų salėje prieš renginį. Bilieto kaina  10 Lt.