Po Festivalio 2011

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Vasario 25 dieną, 18 valandą, Laisvės Alėjoje esančiame restorane ,,Miesto Sodas" (Laisvės al. 93) vyks muzikantus iš visos Lietuvos sutraukiančio dainuojamosios poezijos festivalio ,,Po Festivalio 2011" nemokamas jaunųjų bardų kūrybai paskirtas koncertinis vakaras.
Vakaras nemokamas siekiant jaunuosius kūrėjus parodyti kuo didesnei publikai. Atlikėjai organizatorių buvo renkami visus metus įvairiuose renginiuose ir konkursuose, todėl jų sąstatas tikrai skirtingas ir įdomus, o atlikėjai suvažiavę iš 5 Lietuvos miestų.

Tai jaunieji bardai: Paulius Pastauka, jau visai nebejaunasis ir bebaigiantis išleisti albumą Tomas Pupinis, viena perspektyviausių akustinio atlikimo jaunimo grupių ,,23 Ąžuolas", LNK projekto ,,2 min šlovės" finalininkas Juozapas Liaugaudas, šamaniškų ritualų pilnas, jau šįkart - pedagogų folkloro kolektyvas ,,Kukumbalis", Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos mokinė Gabrielė Goštautaitė ir dar nemažai kitų jaunų ir jau savo vietą radusių talentingų ir turinčių ką pasakyti atlikėjų.

Vakaro vedėjas: Vytauto Kernagio fondo jaunimo dainos teatro ,,Akustinis Fotelis" vadovas, dainų autorius ir atlikėjas, įvairių renginių vedėjas ir festivalio iniciatorius Žilvinas Vingelis.

Vieta: restoranas ,,Miesto Sodas" (Laisvės al. 93)
Data: 2011 vasario 25d
Laikas: 18h

Įėjimas: nemokamas


O vasario 26 dieną vyks festivalio ,,Po Festivalio" baigiamasis uždarymo koncertas. Taip bus ryšių istorijos muziejuje su tokiais atlikėjais, kaip: Zala ir Driukas, ,,Ilgumos", ,,Atviro Rato" aktoriai, Mindaugas Ancevičius, Žilvinas Vingelis, ,,Antikvariniai Kašpirovskio Dantys", Mantas Zemleckas su Kamile Gudmonaite bei jaunimo dainos teatras ,,Akustinis Fotelis".
Įėjimas: 23lt (su mokinio ar studento pažįmėjimu 25% nuolaida.)
Bilietai: www.tiketa.lt


Organizaotriai:
www.kurkuria.lt

Rėmėjai ir draugai:
www.anona.lt
www.kernagis.lt
www.kurkuria.lt
www.miestosodas.lt

Daugiau info:
www.pofestivalio.lt arba facebook'e.

Po Festivalio 2011