Tėčių lopšinės

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Visi tėvai stengiasi, kad aplinka, kurioje auga vaikai, būtų turtinga teigiamų įspūdžių, o įprastinėmis sąlygomis tai kartais būna padaryti sunku. Kai už lango šalta ir slidu, labai sumažėja galimybės judėti ir ypač tai jaučia patys mažiausi ir juos auginantys. Jei ieškote tokių galimybių, kurios nepasiduoda oro įtakai, tai turime  Jums pasiūlymą.

2011 01 09 12 val. kviečiame į Klaipėdos koncertų salę, kur trys tėčiai užauginę  arba dar auginantys savo vaikus,  dainuos pačias šilčiausias savo repertuaro vaikiškas dainas: lengvas kaip snaigė, švelnias kaip pūkas, šiltas kaip senelės megztos pirštinaitės. Koncerto aplinka bus artima namų aplinkai. Klausytis bus galima ir sėdint patogioje kėdėje, ir ant kilimo ant kurio bus daug pagalvėlių, tarp kurių bus galima paropoti, o pavargus padėti galvelę. Koncetas bus labai neįprastas savo forma, bet labai jaukus ir savas, nes konceto dalyviu galės pabūti kiekvienas. Ant mamos ar tėčio rankų sūpuosimės į taktą, vyresni galės pamiklinti rankeles ir kojeles arba  mūsų parūpintais instrumentais įsijungti į muzikuojančių gretas, o gal net nors trumpam suburti pirmąjį muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguos Linas Švirinas, Adomas Stancikas ir Jonas  Baltokas.

Tėčių lopšinės

Bilietai platinami studijoje GROCK" Ligoninės 16 - 2  ir Klaipėdos koncertų salėje prieš renginį. Bilieto kaina 2 asmenims 15 Lt., 3 asmenims  20 Lt.