Autorinis Tomo Pupinio ir Tado Miliausko vakaras

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Audiovizualinių studijų centras, belaukiant festivalio ir žiemos šalčių toliau kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį kviečia pas save. Į jaukius, nemokamus, dainuojamosios poezijos vakarus.

Jau šį penktadienį, lapkričio 5 d. 19 val., audiovizualinių studijų centrą aplankys Tomo Pupinio ir Tado Miliausko muzika bei Danieliaus Narausko ir Justės Belazaraitės piešinių paroda.

Tomas Pupinis - bardas, kuriantis muziką žinomų poetų tekstams. Pasižymi lyriškumu, nuoširdumu ir netradicinėmis melodijomis. Yra dalyvavęs didžiausiuose dainuojamosios poezijos festivaliuose Lietuvoje. Groja kartu su akordeonistu Benu Jakštu ir gitaristu Tadu Grajausku, o šį vakarą (jaukumo dėlei) savo autorinius kūrinius atliks tik savo balsu ir gitara.

Tadas Miliauskas - jaunas, talentingas, harizmatiškas ir lyrinių dainų kūrėjas iš Kauno. Kuria muziką kitų autorių tekstams, taip pat - rašo pats. Senosios kartos gerbiamo bardo Algirdo Svidinsko mokinys. Algirdas Tadui davė visus pamatus, tačiau dabar Tadas žengia į dainuojamosios poezijos vandenis tvirtai ir vienas. Šiais metais dalyvavo didžiausiuose dainuojamosios poezijos festivaliuose, kaip "Purpurinis Vakaras", Bardų Vagonas ("Tai-Aš") ar "Po Festivalio". Šių metų respublikiniame dainuojamosios poezijos konkurse laimėjo 2 vietą. Festivalio "Tai-Aš" vadovas Juozas Žitkauskas vienoje šių metų bardų vagono stotelėje pristatydamas Tadą pasakė: "Aš nežinau, ką jis čia veikia. Jis turėtų būti operos ir baleto teatre... Tadas Miliauskas".

Apie parodą...

"Žiūrėdamas į tai aš sugebu matyti tai, ko tuo metu būtent man reikia. Tai mano draugų, "Kurkuria" mokinių Danieliaus Narausko ir Justės Belazaraitės piešiniai. Jie tarpusavyje sudaro nepamirštamų vaizdų grandinę kurioje yra viskas. Nuo tamsos siaurumo iki šviesos platybių. Norėjau, kad tai pamatytų kiti. To jiems reikia, nes pasakyti jie turi ką." (Žilvinas Vingelis)

Koncerto metu nemokamai bus pilstoma arbata.

Įėjimas nemokamas.