Autorinis Žilvino Vingelio ir draugų vakaras "Jaukuma"

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos


Sveiki, draugai.

Laukiant dainuojamosios poezijos festivalio "Po Festivalio" audiovizualinių studijų centras "Kurkuria" nupsrendė padaryti kelis akustinius, jaukius, neįpareigojančius dainuojamosios poezijos vakarus su festivalio dalyviais. Pradėjome nuo savęs.

Taigi Akustinio Fotelio jaunasis vaidintuvas, įkūrėjas ir dainų autorius Žilvinas atliks autorines savo dainas ir stengsis kurti atmosferą kartu su geriausiais draugais: Danieliumi Narausku, Jūrate Zabityte, Eivinu Mineikiu, Pauliumi Baronu, Meda Mačyte ir dar bala žino kuo.


"Ilgai galvojome ir nusprendėme padaryti kitokios muzikos koncertą. Pailsėti nuo, palyginti, pompastiškų akustinio fotelio pasirodymų ir emocinės įtampos.
Tai bus net ne koncertas, o tiesiog pasikalbėjimas vienas su kitu ir su žvaigždėmis už lango." - sako Žilvinas.

Laukiami tik tie žmonės, kurie tikrai nori pabūti kartu su muzikantais. Svarbu, kad visi jūs turėtumėte klausimą. Jo nereikės sakyti garsiai. Visi tyliai, muzikos garsais pabandysime į rasti atsakymus.

Iššūkis - kaip pavadinti tokį paprastą bendravimą traktuojamą, kaip "koncertas"? Žvakės tamsoje ir arbata, kai už lango vėsu... tam tinka tik vienas, lietuvos kalbininkų dar nepripažintas žodis - "Jaukuma".

Taigi, nemokamas akustinis pasirodymas kamerinėje erdvėje, žvakių šviesoje vyks spalio pirmąjį šeštadienį (spalio 2d), lygiai 19h. audiovizualinių studijų centre "Kurkuria", Kaune (Daukšos gatvė 26-1).Ačiū jums, draugai, ir laukiame visų, kas tikrai nori pabūti kartu.

Iki ;)

www.kurkuria.lt