Mindaugo Briedžio ir grupės koncertas "LAIKAS IR MAISTAS"

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Lapkričio 20 d. (šeštadienį) Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius) įvyks

Mindaugo Briedžio ir grupės koncertas LAIKAS IR MAISTAS"

Renginio pradžia 18 val., trukmė - 1,5 val.

Bilietai: 15 lt., 10 lt. (moksleiviams, studentams, senjorams)

Dalyvauja: Mindaugas Briedis (gitara, balsas, prakalbos), Aušrinė Garsonaitė (smuikas, fortepijonas), Svajūnas Ilčiukas (akordeonas), Rafal Jackevič (saksofonas) ir Pavel Žemoitin (perkusija).

Bilietais bus prekiaujama biletai.lt kasose ir vietoje (likus 1 val. iki renginio pradžios). Žiūrovai įleidžiami į salę likus 20 min. iki koncerto pradžios.

Visa informacija apie koncertą ir M. Briedžio kūrybą: www.bestiariumas.lt

 

Mindaugas Briedis (VGTU docentas, balsas, gitara, dainos) nuosekliai siekia atgaivinti kadaise gyvavusį, o nūnai primirštą kuriančio intelektualo gyvenimą. Šiam tikslui ypač palanki bardo muzikos ir eilių tradicija. Mindaugas Briedis supranta muzikinę bardo paskirtį kaip įtampos tarp dainuojamosios poezijos, autorinės dainos, folk-roko ir neretai provokuojančios, alternatyvios akustinės muzikos palaikymą.

Koncerte skambės dainos iš naujausio M. Briedžio albumo „Laikas ir maistas" (2010), pasirodysiančio žiemą, taip pat geriausiai išsilaikiusios jau praėjusių metų dainos. Tai muzika apie dviejų tikrovės principų, metaforiškai užvadintų „maistas" ir „laikas" skausmingą šokio žaismę, atvirumo ir įtarumo, atidarymo ir gesimo, atminties ir vardų bei kitas įtampas.

 

Mindaugo Briedžio ir grupės koncertas „LAIKAS IR MAISTAS“