Autorinės dainos konkursas baigtas!

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Dpoezija.lt autorinės dainos konkurso finalą „Brodvėjuje“ stebėjo apie 200 žmonių. Kas laimėjo? Nugalėtojus turime, tačiau laimėjome visi, nes toks puikus vakaras jau savaime yra pergalė.

Pirmąją vietą konkurse užėmė juokodujos arba tiesiog „Pusiau iš nieko“, antra ir trečia vietos atiteko Virginijai Gaudinskaitei bei Tomui Pupiniui.

Labai dėkojame visiems, kas pasirodė scenoje: Domantui Razauskui, Ovidijui Juciui, Aurimui Driukui, Augustei Bartkevičiūtei, „Ilgumoms“, Pauliui Aušrai ir kitiems. Ypatingas ačiū - VšĮ „Deimantų piramidė“ ir jos vadovei Astai, be kurios pagalbos koncertas būtų neįvykęs ar bent jau nevykęs :). Taip pat dėkojame shilta.lt už informacinę paramą, „Brodvėjui“ - už pastogę, Aleksandrui Belkinui bei Ritai Makselytei - už dalyvavimą komisijoje, Andriui Jokubauskui ir visai dpoezija.lt komandai, padėjusiai organizuoti renginį. Ir neišmatuojamai dėkojame jums - visiems, kurie pas mus atėjo.

Beje, bręsta mintis rudenį Vilniuje daryti dpoezija.lt sezono atidarymą. Be jokių konkursų ir batalijų - tiesiog bendrą koncertą. Jei susidomėjote, kreipkitės į koncerto impresarijų Šarūną Černiauską :).

O daugiau koncerto „Brodvėjuje“ akimirkų galite rasti mūsų namuose socialiniame tinkle „Facebook“: http://www.facebook.com/album.php?aid=166994&id=235964599168&ref=mf. Nuotraukų albumas artimiausiomis dienomis turėtų papilnėti. Beje, jei „Facebook'e“ dar neprisijungėte prie dpoezija.lt gerbėjų, pats laikas tai padaryti :).