KETVIRTASIS BARDŲ ŽYGIS PER LIETUVĄ APLANKYS KĖDAINIUS

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Asociacijos Bardų klubas rengiamas ketvirtasis Bardų žygis per Lietuvą šių metų pirmojo mėnesio paskutinį šeštadienį atvyks į Kėdainius. Daugiakultūriame centre vyksiančiame koncerte apsilankę žiūrovai turės puikią progą susitikti su šiek tiek pažįstamais, susipažinti su naujais dainuojamosios poezijos ir autorinės dainos atlikėjais.

Koncertą pradės Bardų klubo prezidentas, Bardų žygio pagrindinis vedlys, gitarų meistras, Kastytis Petryla, kurį galima pavadinti šiltas, nuoširdžias balades atliekančiu tradicinės autorinės dainos puoselėtoju. Prie žygeivių prisijungs vienas Bardų klubo steigėjų, kadaise Klaipėdos muzikos fakultete  ragavęs chorinio dirigavimo meno, dainavęs „Lietuvos" ansamblio ir tuometinio Valstybinio, o šiandien - Nacionalinio operos ir baleto teatro choruose, dainų autorius ir atlikėjas, dailininkas Vidmantas Petraitis.

Sveiką jaunatviško šėlsmo ir vėjavaikiškumo dozę koncerte apsilankiusiems žiūrovams žada nuolatinė vedėja ir atlikėja Rūta Račaitė, profesionalumu ir neabejotinu talentu organizatorius nustebinęs, pirmus tvirtus žingsnius į sceną žengiantis Juozapas Liaugaudas. Banalią tiesą: „savam mieste pranašu nebūsi" bandys paneigti į instrumentinės muzikos paslaptis besigilinantis gitaristas Arijus Šukys.

Koncerto finale pasirodys Bardų žygio per Lietuvą meno vadovas Povilas Girdenis, Kėdainiams jaučiantis ypatingą ir tikriausiai abipusę simpatiją, kadangi vieno koncerto metu jis buvo apdovanotas Paties Kunigaikščio Kristupo Radvilos herbiniu antspaudu patvirtinta privilegija „Nepriklausomai atvykti ir laisvai išvykti iš miesto".

Taigi, š. m. sausio mėn. 30 d., 15 val. Kėdainių Daugiakultūriame centre (Senosios rinkos aikštė 12) Jūsų laukia nuoširdus, šiltas ir spalvingas Ketvirtojo Bardų žygio per Lietuvą koncertas!