Autorinis koncertas Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Neda Malūnavičiūtė, Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis - unikalus trio! Tai trijų, labai talentingų ir skirtingų artistų puikus derinys.

Kostas Smoriginas - vienas garsiausių Lietuvos bardų, teatro, kino aktorių bei režisierių. Dar studijų laikais atlikėjas pradėjo kurti dainas pagal garsių Lietuvos poetų žodžius, tad tapo vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. Turbūt nė vienas nepamiršime ir itin didelio populiarumo sulaukusios grupės „Aktorių Trio", kurią Kostas Smoriginas sukūrė kartu su kolega Olegu Ditkovsiu, kuris yra antrasis trio narys visiems gerai žinomas aktorius ir bardas. Prie dviejų charizmatiškų aktorių, turinčių savitą požiūrį į autorinę dainą, puikiai prisiderino moteriškas Nedos Malūnavičiūtės balsas pritariant skaidriai ir virtuoziškai fleitos improvizacijai.

Talentingi ir charizmatiški atlikėjai, gera idėja, prasmingi dainų tekstai, širdį virpinanti muzika, džiazo elementai, begalinė energija - visa tai galima pamatyti ir išgirsti šios trijulės koncerte Kaune. Programoje skambės naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą suskamba vis kitaip.

 

Neda Malūnavičiūtė (fleita, vokalas)

Kostas Smoriginas (gitara, vokalas)

Olegas Ditkovskis (gitara, vokalas)

 

Laikas: Lapkričio 26 d. 19.00 val.

Vieta: VDU koncertų salė,  S. Daukanto g. 28,  Kaunas

Kaina: 30 Lt, 35 Lt, 40 Lt. Bilietus platina BILIETAI.LT 

Informacija: www.idejugarazas.lt