"Akustinės akistatos" - ne tik koncertai...

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Spalio 31 d. (šeštadienį) 19 val. Alytaus miesto teatro mažojoje salėje - „Akustinės akistatos" su Dariumi Žvirbliu ir grupe „Atika" bei Domantu Razausku ir multiinstrumentalistu Dėde Semu, t.y. fleitos, triūbos ir kitų instrumentų „ekvilibristu" Sauliumi Petreikiu.

 

 

Lapkričio akustinis vakaras Dzūkijos sostinės teatre - 29 d. (sekmadienį). Gruodžio 27 d. - vienuoliktieji kalėdiniai „Akustinėjimai". Beje, tai ne tik koncertai. Kaip pirmoje akistatoje su Andriumi Kaniava ir Dariumi Mileriu (Nojumi), taip ir kituose akustinėjimuose jūs išgirsite autorinę kūrybą, atvirus klausimus, nuoširdžius arba iš kojų galbūt verčiančius atsakymus ir, žinoma, netikėtas improvizacijas.

Akustinių koncertų partneris - www.dpoezija.lt. Daugiau apie „Akustinėjimus" Alytuje rasite čia: www.akultūra.lt, www.apriori.lt. Koncerto bilietai gyvena čia: www.bilietupasaulis.lt ir Alytaus teatre (Rotušės a. 2, tel. 8-315 51709).  

Ir dar... spalio 31-osios koncerto Alytuje žiūrovai taps ne tik muzikinės, bet ir istorinės akistatos liudininkais - tądien pasirodo naujasis „Atikos" albumas „Himnai ir vėliavos"!