Akustinių spalvų atidarymas

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Spalio 30 dieną 19 val. klube "LUXOR" naujojo "Akustinių spalvų" sezono atidarymas . Pirmajame šio sezono koncerte dainuos ir gros Julija Rušinskytė, Jonas Baltokas ir Linas Švirinas.  Mūsų rengiami koncertai iš tikrųjų bus spalvoti, nes jų metu 2 jaunos dailininkės tapys semdamos įkvėpimo iš realiam laike skambančios muzikos ir žodžio, bus fotografuojama ir filmuojama, o visa per eilę koncertų surinkta "medžiaga" ne tradiciniu būdu bus eksponuojama vienoje iš uostamiesčio parodų salių.

 

Šiais metais kilo idėja plėsti „Akustinių spalvų" koncertinę veiklą, kuri išaugtų į pirmąjį dainuojamosios poezijos festivalį Klaipėdoje. Kiekvieno mėnesio paskutinis penktadienis skelbiamas „akustiniu". Per aštuonis mėnesius(spalis- gegužė) bus surengti aštuoni koncertai, kurių metu klausytojai galės mėgautis muzika, kuriama ne tik Klaipėdos, bet ir visos Lietuvos  žymiausių ir įdomiausių dainuojamosios poezijos žanro  puoselėtojų, o liepos mėnesį visus kviesime keltis i gamtą (prie jūros), kur bus vainikuojama visų metų veikla.

Tad kviečiame visus dalyvauti ir drauge kurti gerų renginių, geras tradicijas. Vilniuje ir Kaune šio žanro koncertai turi viską - tradicijas, publiką, rėmėjus. Ar mes prastesni ? :)

Bilietai platinami studijoje "GROCK" Ligoninės  16 II a. pirmadien iais - penktadieniais 16-18 val. ir 1 val prieš koncertą klube" LUXOR".

Bilieto kaina 10 Lt., koncerto dieną 15 Lt.

Daugiau informacijos:

www.luxor.lt

www.grock.lt