Gediminas Storpirštis su grupe Dainuojamosios Poezijos palėpėje

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Vienų labai, kitų tiesiog be proto laukta ir pasiilgta, Dainuojamosios poezijos palėpė grįžta iš trumpų atostogų ir jau rugsėjo 16 d. 19 val. Kauno valstybiniame dramos teatre atveria  duris trečiajam sezonui, kurį pradės bardų judėjimo atgaivintoju ir puoselėtuoju tituluojamas Gediminas Storpirštis su grupe, koncerte pristatysiantis savo naująjį albumą.

 

Neatsitiktinai pradėti naujojo sezono pakviestas būtent Gediminas Storpirštis – žmogus, kurį galite kaltinti tuo, jog dabar dainuojamosios poezijos žanras vėl žydi, o koncertai ir festivaliai kasmet sulaukia vis didesnio pulko klausytojų ir gerbėjų. Jaunimo teatro aktorius, bardas, prieš dešimtmetį kartu su sūnumi Ainiu tikinęs, kad labai bijo varlės, nuo 2001 – ųjų Vilniaus Mokytojų namuose pradėjo organizuoti dainuojamosios poezijos koncertus, tuo paskatindamas ne vieną dabar jau populiarų, o tuomet dar tik pradedantį bardą parodyti savo kūrybą platesnei auditorijai. Šių koncertų populiarumas ir lėmė tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“, kurio meno vadovu yra Gediminas Storpirštis, gimimą.

Gedimino Storpirščio muzika – visapusiška, netalpinama į amžiaus rėmus. Pasak Gedimino, su visais klausytojais jis kalba kaip su lygiais, nepriklausomai nuo jų amžiaus, mat kiekvienas iš mūsų turime savyje gyvenantį vaiką. „Svarbiausia – sugebėjimas įžvelgti pasaulio stebuklingumą“. Šiame koncerte, kuriame Gediminui talkins visa grupė, išgirsite ne tik dainas iš prieš metus pasirodžiusio rinkinio „Pranciškaus sodas“, bet ir galėsite įvertinti dainas iš pačio šviežiausio Gedimino Storpirščio rinktinių dainų albumo.

Gabrielė, Dainuojamosios Poezijos Palėpė

Nuotr. V. Jūrevičiaus