Dainuojamosios poezijos vakaras Auloje

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

2009 birželio 27d. 20.00 val. „Aulos" didžiajame kieme (Pilies g. 11, Vilnius)

„Dainuojamosios poezijos vakaras Auloje"

Birželio mėnesio paskutinįjį šeštadienio vakarą (Birželio 27 d.) praleiskime kartus su santūriuoju „Kurtčiumi" (Vaidotu Mineikiu) ir scenos lakštingala Ieva Narkute.

 

"Kurtčius"- Vaidotas Mineikis - savo dainų autorius ir atlikėjas, sodraus balso savininkas, nemažai metų aktyviai dalyvaujantis įvairiuose Dainuojamosios poezijos, bardų festivaliuose. Rengia savo autorinius koncertus, tuo pačiu dažnas kitų atlikėjų klausytojas. Vaidotas kaskart sukuriantis klausytojams labai savitą ir įsimintiną nuotaiką. Jo kuryboje dominuoja dainos sukurtos jo paties tekstais, kuriuose atsiskleidžia gilūs filosofiniai apmastymai, šviesiosios pasaulio pusės išaukštinimas bet kokiose gyvenimo aplinkybėse. Dainuodamas Vaidotas akomponuoja sau akustine gitara, panaudodamas įvairias grojimo technikas.

 

Ieva Narkutė:

Gimiau 1987, birželį, kai pilnatis kaip blynas kabojo kažkur beveik ant horizonto (aš nemačiau, man papasakojo). Išaugau tarp gaidų ir skambančios muzikos. Supdavausi ant pianino kėdės (ir iki šiol supuosi, jei tik tokia kur pasitaiko...). Ėmiau ir uždainavau. Kažkaip paprastai, be didelių pastangų, lyg ir savaimiškai. Dainuoju iki šiol. Dainas užrašinėti pradėjau paauglystėje, kai ėmė veržtis į pasaulį taip atkakliai ir nepalikdamos ramybėj, jog, pamaniau, verta pamėgint. Dažniausiai dainuoju save, kartais- didelius poetus, kurie svarbūs ir svarūs gyvenime būna.

 

Bilieto kaina- 10 Lt, studentams , moksleiviams ir senjorams-5 Lt, vaikams iki 14 metų- nemokamai.