Dainuojamosios poezijos vakarai Tau

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

"Aulos" didysis kiemas, Pilies g. 11, Vilnius
2009 Birželio 6d. 20.00 val.

"Dainuojamosios poezijos vakarai Tau"

"Dainuojamoji poezija - muzikos žanras, kuriame labai svarbiu komponentu, svarbiausiu išpildymo akcentu laikomas dainos tekstas ir jos turinys. Paprastai naudojami aranžuoti poezijos kūriniai, kuriems pritariama bardų tradiciniais instrumentais: gitara, liutnia, keltų arfa, citra, kanklėmis, smuiku arba fortepijonu." (http://lt.wikipedia.org/wiki/Dainuojamoji_poezija)

Pagaliau Vilniaus mieste atsirado erdvė, kurioje šeštadienio vakarus galima praleisti klausant muzikos skirtos visai šeimai. VšĮ „Deimantų piramidė" kviečia į dainuojamosios poezijos (Bardų) vakarus , tai muzika kuriai nėra nei per senų, nei per jaunų klausytojų. Kiekvienas mums savas ir kiekvienas laukiamas. Ateikit ir praleiskit vakarus su mumis.

Pirmąjį birželio šeštadienio vakarą (Birželio 6d.) praleiskime kartus su Jonuku (Jonas Bagdonavičius) ir atgimusiais „Bakenbardais".

Jonukas- tai jaunas Lietuvos Bardas aktyviai koncertuojantis įvairiuose dainuojamosios poezijos (Bardų ) festivaliuose, rengiantis solinius koncertus, keliaujantis su „Bardu žygiu" po Lietuvą. Jonukas, savo dainoms tekstus rašo ne tik pats, bet ir remiasi kitų poetų eilėmis-sarkąstiškais Juozo Erlicko posmais, Anos Aleksandravičienės, Prano Morkūno ar Jono Strielkūno eilėraščiais. Jonukas sugeba papirkti publiką savo nuoširdumu, empatiškumu bei humoro jausmu. Asmuo dovanojantis aplinkiniams šypsenas ir pakilią nuotaiką.
Jam scenoje talkina ir papildomais skambesiais dainas praturtina Deimantė Ponelytė.
Jonuko dainos čia- http://frype.lt/jonukas

„Bakenbardai" - neseniai atgimęs instrumentinis ansamblis. Šiuo metu jo sąstate: Šarūnas Černiauskas (gitara, vokalas, tekstai), Ignas Jačauskas (gitara, vokalas) ir Eglė Jačauskienė (vokalas, barškinamieji . Kiekvienas "bakenbardų" pasirodymas scenoje mums dovanoja naujų notaikų ir įspūdžių. Kurinių sąrašas kaskart pasipildo naujomis dainomis ar jų aranžuotėmis.
Su "Bakenbardais" galite susipažinti : http://frype.lt/bakenbardai

Bilieto kaina- 10 Lt, studentams , moksleiviams ir senjorams-5 Lt, vaikams iki 14 metų- nemokamai.