Naujas vasaros menų projektas - EINAM!2009

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Kas, jei ne mes patys, kuriame savo miesto kultūrinę erdvę? Atšilus orams, projektu „Einam!" siekiama įpūsti gyvybės į Kauno miesto centrą ir aktyvinti įvairią meninę veiklą mieste savaitgalio vakarais. Renginiai atviri visiems ir kuriami mūsų pačių, tad... einam! Ypač laukiami muzikantai, šokėjai ir kiti menininkai, galintys pasidalinti savo kūryba, o visi kiti kviečiami kartu pabūti, pasižiūrėti, išmokti, paploti ar tiesiog jaukiai pavakaroti.

 

Pakylos Rotušės aikštėje veiklą ketinama pradėti jau šį savaitgalį. Gegužės 8 d., penktadienį nuo 16 val. bus galima išgirsti folkloro ansamblį „Ainiai" ir pašokti kartu su „SalsaKaunas" nuo 18 val. Gegužės 9 d., šeštadienį nuo 17 iki 19 val. Rotušės aikštėje gros dainuojamosios poezijos atlikėjai "Kreivas ir Raimonda", rock'n'roll ir blues grupė "Smash", improvizacinės muzikos projektas "Katman du orcherctra" bei instrumentinė grupė "Version".

 

Projektą planuojama tęsti visais šiltojo sezono savaitgaliais, išskyrus tas dienas, kai vyksta didžiosios miesto šventės. Labai labai laukiame laiškų iš tų, kurie norėtų užlipti ant Rotušės aikštės pakylos ir pasidalinti savo gera nuotaika! Mūsų el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.