Vakaras S. Mykolaičiui atminti

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Šių metų vasarį sukako treji metai, kai aktoriaus, režisieriaus, bardo, visą save atidavusio scenai Sauliaus Mykolaičio talentu galime gėrėtis tik garso ir vaizdo įrašuose. Kita vertus, žmogus gyvas tol, kol jį prisimena, todėl jau antrąjį kartą, kovo 29 d. 17 val. Dainuojamosios poezijos palėpė kviečia į Kauno Valstybinio Dramos teatro Parketinę salę, kur savo atsiminimais ir dainomis apie amžinybėn iškeliavusį Saulių dalysis jo draugai, bendražygiai ir kolegos: Andrius Bialobžeskis, Mindaugas Ancevičius su grupe, Domantas Razauskas, Gediminas Storpirštis.

 

Andrius Bialobžeskis - Jaunimo teatro aktorius, dainuojamosios poezijos atlikėjas, talentu žibantis ne tik teatre, bet ir televizijos ekrane. Vaikystėje dainavęs berniukų chore, šiandien Andrius taip pat nepamiršta muzikos. 2008 - aisiais galėjome jį, su kitais lietuvių aktoriais išgirsti traukiant partizanų dainas, deklamuojant poeziją. Vieni iš naujausių Andriaus sukurtų vaidmenų teatre - itin didelio pasisekimo sulaukusiame spektaklyje „Patriotai" bei originaliajame „Katinas Temzėje".

 

Mindaugas Ancevičius - Dainuojamosios poezijos palėpės klausytojams jau pažįstamas jaunas bardas, pelnęs Sauliaus Mykolaičio vardo premiją LMTA aktorinio meistriškumo studentas, energijos ir talento dėka jau įsiliejęs į pripažintų Lietuvos bardų gretas.

 

Domantas Razauskas - daugkartinis Dainuojamosios poezijos palėpės svečias, kurio pristatyti jau tikriausiai nebereikia. Aišku viena - šio muzikanto, nardančio tarp pačių įvariausių muzikinių stilių ir nuotaikų, programos nuspėti neįmanoma.

 

Gediminas Storpirštis - aktorius, bardas, kuriam esame dėkingi už vėl sužydėjusį dainuojamosios poezijos žanrą Lietuvoje. Nuo 2001 - ųjų Vilniaus Mokytojų namuose pradėjęs organizuoti dainuojamosios poezijos koncertus, Gediminas buvo vienas tų žmonių, kurie ir paskatino Saulių Mykolaitį parodyti savo muzikinę kūrybą platesnei auditorijai.

 

Gabrielė Lenkauskaitė „Dainuojamosios poezijos palėpė"