"Mindaugo Briedzio Bestiariumas" ir Kurčius

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Kovo 18d. Dainuojamosios poezijos vakaruose Tau mūsų dėmesį ir mintis žada suvilioti vyriška kompanija:
"Mindaugo Briedzio Bestiariumas" ir Kurčius ;)

Su Mindaugo Briedžio muzika galite susipažinti http://mindaugasbriedis.frype.lt
„Šį kartą jie duos ir iš peties, ir iš širdies. Jie nebepriešina žodžio muzikai, kūno sielai, riksmo pokalbiui, tavęs jiems... Čia viskas dvelkia jei ne vienatve, tai kapais, jei ne rytojum, tai meile – ir jokios ramybės. Mindaugas Briedis (balsas, gitara) didžiuojasi kad grupės kolegos Evaldas Kazlauskas (akordeonas) ir Ignas Juzokas (kontrabosas) nors muzikuodami apvalo savo išdidžias sielas ir džiaugiasi į šį skaistybės tiražavimą kviesdami ir jus.

Nauji vėjai dvelkia ir iš lentynų – koncerte jau plevens balandi pasirodysiančio dainų albumo ir poezijos knygos nuotaikos, dosniai byrės šių kūdikių nuotrupos... ateikite ir gosliai džiūgaudami mus į save varvinkite...“

Savo lyriškomis dainomis ankščiau pristatytą kompaniją apšildys visai neseniai savo pseudonimą pakeitęs ir iš Vėjo tapęs Kurčium- Vaidotas Mineikis.
Vaidotas Mineikis – autorius ir atlikėjas, kaskart sukuriantis klausytojams labai savitą ir įsimintiną nuotaiką. Jo kuryboje dominuoja dainos sukurtos jo paties tekstais, kuriuose atsiskleidžia gilūs filosofiniai apmastymai, šviesiosios pasaulio pusės išaukštinimas bet kokiose gyvenimo aplinkybėse. Dainuodamas Vaidotas akomponuoja sau akustine gitara, panaudodamas įvairias grojimo technikas.