Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Akustinis koncertas Kauno „Girstučio" rūmuose 2009.03.20 18.00

Grupė SKYLĖ ir Aistė 2008-ųjų pabaigoje koncertinį paskutinio albumo „Povandeninės kronikos" turą baigė anšlaginiais koncertais su kameriniu orkestru, o šiemet kviečia pasiklausyti akustiškai atliekamų savo dainų.

 

AISTĖS SMILGEVIČIŪTĖS ir grupės SKYLĖ akustinis koncertas įvyks Kauno Girstučio salėje 2009.03.20 18.00

 

Programoje skambės dainos iš paskutinio albumo „Povandeninės kronikos", o taip pat klausytojų pamėgti kūriniai iš albumų „Babilonas", „Lukiškių pieva", duetai iš roko operos „Jūratė ir Kastytis", kiti kūriniai iš nemenko kompozitoriaus Roko Radzevičiaus ir grupės SKYLĖ bagažo.

 

Jau septyniolikti metai gyvuojanti grupė yra išleidusi 13 studijinių albumų, kurių dalis yra muzika spektakliams. Grupės variklis - savito braižo kompozitorius Rokas Radzevičius - yra keletos roko operų autorius („Jūratė ir Kastytis", „Žuviaganys", „Pranašas"). Prie SKYLĖS prieš dešimtmetį prisijungė Aistė Smilgevičiūtė, atsinešė etninių spalvų, skaidrios energetikos ir moterišką poetinę giją.

2007 m. išleistos „Povandeninės kronikos" SKYLĘ užtikrintai išvedė į lietuviškos scenos frontą bei pelnė vis gausėjančio klausytojų būrio palaikymą, palankius kritikų vertinimus.

Albumo dainos - nuo „kadaise" iki „šiandien" įvykusių istorijų mozaika, kurių bendras vardiklis yra vanduo - švaros, paslapties, paralelinių erdvių simbolis. „Kronikos" kalba apie šias dienas, o laiko gelmėse pragaišę baltiški ir antikiniai įvaizdžiai išneria, kad padėtų apie tai papasakoti. Albumo muzikinis audinys, pinamas iš roko, bard, neofolk gijų, kartu su tekstu kuria konceptualų poetinį-muzikinį eliksyrą.

Praėjusią vasarą Aistė ir SKYLĖ sudalyvavo svarbiausiuose šalies festivaliuose (Be2gether, Mėnuo Juodaragis, Saltsound). Šiemet šalia pasirodymų Lietuvoje jau planuojami koncertai Dubline ir Liublianoje.

2008 metais SKYLEI albumo daina „Jūržolių šokis" pelnė „Radiocentro" apdovanojimą „Šviežio garso gurkšnis", Alternatyvios muzikos apdovanojimuose A.LT „Povandeninės kronikos" paskelbtos 2007 metų albumu, o pati grupė - metų roko grupe. Praėjusius 2008 - uosius vainikavo dar viena staigmena - albumo daina „Baltas brolis" Lietuvos nacionalinio radijo klausytojų buvo išrinkta metų populiariausia.

 

Koncerto trukmė: 1 val. 30 min.

Atlikėjai:

Aistė Smilgevičiūtė - vokalas

Rokas Radzevičius - akustinė gitara, vokalas

Mantvydas Kodis - akordeonas

Kęstutis Drazdauskas - fleita

Tomas Ramančiūnas - violončelė

Koncertas vyks:

Kauno „Girstučio" rūmuose, 2009.03.20

Koncerto pradžia: 18.00 val.

Bilietai:

Bilietus platina BILIETAI.LT.

Kainos 40-50 lt.

Su „LAISVALAIKIO KLUBO" kortele 15 % nuolaida dviems bilietams. Studentams ir senjorams taikoma 10% nuolaida.

Vaikai iki 12 metų įleidžiami nemokamai.

Koncerto organizatorius: VIA ARTIS

Daugiau informacijos:

www.skyle.lt,

el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. 8 688 83777