Indrutaja Šaras Gytis Dainuojamosios poezijos vakarai tau 2009 01 14

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Indrė Kazakauskaitė
Gytis Ambrazevičius
Šarūnas Černiauskas

Indrė Kazakauskaitė-

Esu Indrė Kazakauskaitė, iš Molėtų. Man 15 metų. Groju gitara ir atlieku Dainuojamąja poeziją. Aš už gyvą muziką.:) Groju 4 metus.. Tiesa, iki šiemet mokiausi savarankiškai, o dabar muzikos mokykloje lankau gitaros klasę, kuri pagaliau atsirado ir mūsų mieste. Pavasarį baigiau tos pačios mokyklos akordeono specialybę. Dainuoti taip pat mokausi pati, tačiau manau, kad muzikos ir solfedžio pamokos davė daug..:) Tekstus rašau nuo 6-šerių metų..Visur kur tik aplanko mūzos. Dažnas laikas- pamokos. Ypač matematikos, kurių taip nemėgstu. :) Dainuojamąja poezija labiausiai susidomėjau po poros koncertų Pagulbyje. (Molėtų raj.) Dalyvavau muzikiniame renginių cikle "Muzika visiems" per kurį teko groti Aukštaitijos Ralyje Utenoje..Taip pat vaikų ir jaunimo autorinės dainos konkurse "Kūrybos džiaugsmas", "Talentų ringe", Respublikinėje Bardų šventėje "Samtis 2008", įvairiuose rajoniniuose konkursuose, koncertuose ir Talentų vakaruose.:) Taip pat esu Bardų žygis per Lietuvą 2008 dalyvė. Manau muzikoje galiu atsiskleisti, muzikoje galiu parodyti kas guli ant širdies, galu gale išlieti savo jausmus, bei emocijas. Nesiekiu aukštų laurų ir karieros. Tiesiog noriu, kad gyvuotų ta, gyva ir iš širdies sklindanti muzika. Mylėkime tai kas tikra. :) Tiesa, esu dar tik pradedančio Moletų jaunimo klubo "Virpanti styga" iniciatorė ir įkurėja. Šiuo metu mano dainų sąsiuvinyje yra apie 35-40 autorinių dainų..

 

Gytis Ambrazevičius -

Jaunas, gražus ilgaplaukis (kaip jis pats sako), mažai kam žinomas, bet jau spėjęs sudalyvauti ne viename festivalyje (9 - tajame respublikiniame bardų festivalyje „Bičnamyje", VU bardų festivalyje, ilgiausiai gyvuojančiame dainuojamosios poezijos festivalyje „Šaltinis" ir bardų žygyje tiek praėjusiais, tiek šiais metais). Gytis savęs bardu nelaiko, paklaustas kodėl, jis atsako - „Nežinau", bet visuomet džiaugiasi, kai jo kuriamas dainas žmones priskiria prie dainuojamosios poezijos. Jaunasis atlikėjas dainuoja išskirtinai tik savo kūrybos dainas, nes pasak jo, dainą, kaip ir eilėraštį, iki galo gali atskleisti tik ją parašęs žmogus. Gytis save išreiškia ne tik per muziką, bet ir rašydamas 2008 metais interneto ir tinklaraščių konferencijoje „Blogin" perspektyviausiu išrinktą tinklaraštį, Žmogaus, turinčio ką pasakyti slapyvardžiu.

 

Šarūnas Černiauskas-

Į sceną grįžtu po dviejų metų pertraukos (neskaitant poros epizodinių pasirodymų). Tikiuosi, dar neapkerpėjau. Dainuojamosios poezijos žanru susidomėjau dar 2003 metais, pirmi pasirydymai su duetu "Arklystu" (aš - gitara ir tekstai, vokalas - Jurgita Šereikaitė) vyko festivalio "Tai - aš" naktinėjimuose. Bet po pusmečio duetas išsiskyrė, ir pradėjau groti vienas. Po kurio laiko su Ovidijumi Juciu sukūrėme duetą "Bakenbardai". Kartu grojome daugelyje festivalių, laimėjome kelis smulkius apdovanojimus. Teko "apšildyti" Saulių Mykolaitį, Vytautą Kernagį ir Juozą Erlicką. Deja, gūdžiais 2006 metais "Bakenbardai" iširo ir artimiausiu metu neplanuoja atsikurti, kadangi Ovidijus išėjo laimės užjūrin ieškot. Galvojau muzikinio projekto pavadinimą pakeisti į "Barzda" (vienas bakenbardas - ne lygis ;)), bet susilaikiau ir koncertuoju tiesiog kaip aš.