Autorinis Eglės Sirvydytės ir grupės koncertas

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Vieną ramų pavasario vakarą, kurio tikriausiai nebuvo ir nebus, Sirvydžių Eglė sugalvojo nustebint svietą ir padaryti tokį koncertą, kad net lašelinė nepagelbėtų. Kadangi Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioj vykęs josios koncertas pribloškė, vardan šventos ramybės ir globėjiškų tikslų jaunų bei organizuotų teroristų recidyvistų komanda "Idėjų Garažas" sumąstė ir Kauno mieste surengti jos koncertą su visokiais prašmatnumais.


Koncerto metu jus stebins ir žavins bei grožins įvairaus stiliaus muzikos miksai, džiazo, dainuojamosios poezijos, folko ir dar nežinia kokie mikseriai, skambės viso svieto muzika: nuo sambos ar bossanovos ritmo iki meditacijų ar indie stilistikos.
Taipogi širdžiai pavasarinės nuotaikos įpūs didžiausias būrys talentingų muzikantų - Saulius Petreikis (trimitas, fleitos), Nerijus Bakula (akordeonas), Viktoras Mogilo-Žano (perkusijos) ir Maksimas Perepelica (kontrabosas). Vakaro kulminacija bus atlikėjos įėjimas i sceną, o vakaro nusivylimas bus jos išėjimas iš josios. Visiems plojant katutėmis, delniukais bei kojų galais žadama nesikartoti, nes tai bus nepakartojama. Todėl nepasikuklinkit ateikit ir Jūs, suteikite savo širdžiai džiugenos nes ir Jums ir mums taip patinkiau.

Laikas: kovo 15d. 19.00 val.
Vieta: Kauno arkivyskupijos konferencijų salė, Papilio g. 5, Kaunas
Pinigas: 15Lt; 20 Lt; 25 Lt. Bilietų skaičius ribotas. Bilietus platina http://BILIETAI.LT
Informacija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.