ATVIRAS LAIŠKAS

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos

Šįryt, pro langą žvelgdamas į krintančius vyšnios lapus savajam kieme, gal pirmą kart pajutau rudenį; Su tikru lietumi, su šalna ir pirmuoju gelsviu.

Keista, bet tik dabar pastebėjau, kad lig šiolei gyvenau vasara. Dingojies, kad ji niekada nesibaigs, kaip bardų žygio daina keliaujanti iš lūpų į lūpas.
Nenuostabu, nes dabar jaučiu ją savy, savam kely, kaip jaučiu žygio dulkes, jo vėsą, platumas ir miestus su visu jų garsų gyliu ir nesibaigiančia skvarba iš širdies į širdį.
Tačiau šįryt ruduo. Lyg baigtųsi viena ir prasidėtų kita. Tai kaip virsmo metas: kai žodis nori skambėti, o kelias linguoti. Man tai nelyg patirties ir atsinaujinimo šauksmas. Tai lyg naujojo lygio pradžios dvelksmas.
Todėl šįryt, brangūs rudens pakeleiviai, visi kam nesvetimas kelias ir bardų daina, kam brangus draugas ir žingsnio jėga – atsiliepkit! Bendraukite tarpusavyje. Mokykimės iš klaidų, kad augtume! Žinokit pasaulis puikus, kaip kad Tiesus, laisvas ir visada viliojantis bardo kelias!


Edmundas Janušaitis – Briedis


P.s. Bardų klubas prašo visus kam nesvetimas Bardų „Žygis per Lietuvą 2007“ dalyvius apie žygio privalumus ir trūkumus, apie juos priėmusius miestus (ar dar norinčius priimti), ršyti adresu: http://www.bard.lt
Kalbėkimės, diskutuokime, būkime atviri iki galo!
Kad „Bardų žygis per Lietuvą 2008“ būtų tiesesnis, lengvesnis, įširdžiaisiais ir dainai tiesiog taptų tikriausiais namais.