Padėkime Vytautui Kernagiui

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos
Kviečiame Jus prisidėti prie paramos akcijos, kurios tikslas yra padėti Vytautui Kernagiui, kuris šiuo metu kovoja su klastinga liga - skrandžio vėžiu.


Tolimesniam Maestro gydymui bus labai reikalinga visų mūsų finansinė parama. Kviečiame visus, kad ir nežymia dalimi, prisidėti prie organizuojamos geranoriškos paramos, taip padedant kovoti su liga.


Labdaros ir paramos fondas "Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras" prisideda prie akcijos organizavimo ir suteikia vieną iš savo saskaitų. Į ją pinigus gali pervesti tiek privatūs asmenys, tiek ir organizacijos. Prašome kas gali prisidėti tiek veiksmais, tiek ir mintimis bei persiųsti šį prašymą kitiems.


Pinigus prašome pervesti:

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras

Įmonės kodas 192013926

Spec.sąskaitos Nr. (IBAN): LT667044060001096368

Mokėjimo nurodymas: Parama Vytautui KernagiuiBankas: AB SEB Vilniaus bankas, banko kodas 70440

Banko adresas: Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius, Lietuva

SWIFT kodas: CBVI LT 2XInformaciją apie pervestas paramos lėšas bus galima pažiūrėti NVO informacijos ir paramos centro tinklalapyje http://www.nisc.lt//Kontaktiniai telefonai pasiteiravimui:

8 5 2618782 ir 2126045, el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Iš anksto dėkojame už supratimą ir paramą.Pagarbiai,

NVO informacijos ir paramos centro kolektyvas