Baigiamasis Bardų žygio koncertas Klaipėdoje - tiek stebuklų per vieną vakarą

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos
Jei ne išore pradedi šypsotis, tai viduje. Kitaip neišeina. Aplanko džiaugsmas suvokus, kad dar neišnyko herojai ir jų didžiuliai žygdarbiai. O herojai čia pat: artimi savo buvimu, žavintys nuoširdumu. Bardų žygis baigėsi tik kalendoriškai. Šis žygis vyksta nuolat. Ir viskas čia rimta !

Su priešais (banalumu, žodžių bereikšmiškumu, kuriuos herojai negailestingai sudorojo), su laimėjimais (jie, matyt, juos kiekvienas atrado savo), su užimtomis teritorijomis ( klausytojuose).

Ir štai praėjo baigiamasis bardų žygis, kuris davė savotišką pradžią. Ir nesiverstų liežuvis sakyti, jog nieko nėra tobulo, nes nuoširdumu prisipildę herojai atrodo atnešantys ir dovanojantys tobulumą.

Herojus Briedis pristatinėjo atlikėjus pristatymus papuošdamas metaforomis, (pa)kil(n)iomis mintimis. Astronomija (trys merginos) savo balsais žvaigždes nutupdė ir ant žemės. Girininkas Darius pilnas susikaupimo lyriškomis melodijomis užhipnotizavo visą salę. Alsa atsivedė su savimi mūzas, kurios perteikė savo magiškumą visiems. Vidmantas savo tapytojo gabumus perteikė dainose, gitara, tarsi palete, maišydamas ir surasdamas dar gražesnes spalvas. Gerasis žmogus Jonukas su savaios iš džiaugsmo susigarbanojusiais plaukais buvo laimingas net atlikdamas dainą ,,nebetikiu”. Žavingoji Raimonda pradėjo improvizacija, o vėliau jai lyg princesei karūna buvo įnešta gitara. Ir gi verta tokio iškilmingumo ! Ovidijus Jucys- ech- išsiblaškėlis, bet jau koks atsidavimas ! Šypseną užkėlė ligi ausų (nors ką gali žinoti. Gal ir iki smilkinių. Veidrodžio nesinešioju). P.S. Asmeniškai dėkoju už dainą apie Pūkuotuko draugus, mat Pūkuotuko draugė esti dar vienas mano slapyvardis  Atika žadėjo depresiją, bet atnešė tik dar daugiau Klaipėdiškos gaivos. Povilas įžengė kupinas žemaitiško simpatiškumo. P.S. Taip pat asmeniškai dėkoju. Jam nežinant pats padėjo surasti Šaulių gatvę. O tai jau dvi valandas klaidžiojau Klaipėdoj jos ieškodama. Pamačiau ir nusekiau  Besišypsantys Lapėnai sudainavo tiesą, iš kurių viena buvo ta, jog tiesą reikia žinoti. Jonas- visad pilnas jaunatviškumo. Pats taip įsismaginęs į taktą šokdino savo pėdas, kas, matyt, ne man vienai jos irgi šokdinosi. Vakaras baigėsi legenda tapusia grupe ,,Briedis 24“. Dar ilgai galvoje skambėjo: ,,Pakeleiviai, ar girdit mane pakeleiviai. Mes kaip vėjo sukelta audra. Pakeleiviai, ar girdis mane pakeleiviai. Mes skriejam su savo daina“.

Neįtikėtina, kad tiek stebuklų gali įvykti per vieną vakarą ! Prisimeni ir vėl neištveri nenusišypsojus.

AČIŪŪŪŪŪ

LIBELLA