Vilniaus Universiteto bardų festivalis 2006

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos
Bet namuos - židinys, virduly - arbata. Mylimoji, kuždėk man šią naktį bet ką...

 

 

Ar dažnai niūniuojate sau šią anapilin išėjusio Sauliaus Mykolaičio dainą? Ar lietingais rudens vakarais susėdate jaukioje virtuvėje kartu su keliais geriausiais draugais, pasiimate gitarą ir, žiūrėdami į garuojančios arbatos puodelius ir žvakeles ant stalo, dainuojate visas dainas, kurias prisimenat arba galbūt jau primiršot? Ne?
Tuomet mes jums turim puikią žinią – Vilniaus Universiteto bardų festivalis grįžta ir šiemet dovanoja Jums galimybę pabūti vienoje didelėje virtuvėje kartu su 20 svečių ir 50 dalyvių iš visos Lietuvos.
[antraste]
Pernai metų festivalio svečias Andrius Kaniava prieš savo pasirodymą sakė: „Žinot, mes čia visi susėdę kaip kokioj didžiulėj virtuvėj... O kur geriausia atmosfera ir kur žmonės geriausiai jaučiasi? – Man atrodo, tas senas geras buvimas virtuvėj visgi labai gerai nuteikia žmones ir jie pajunta kažkokį begalinį bendrumo jausmą; ir aš čia sėdėdamas jį pajutau – man net nereikėjo būti scenoje“.

Pasigavome šias mintis ir štai – antrasis festivalis vyks būtent virtuvėj. Senoj geroj didelėj virtuvėj, į kurią atvykti kviečiame Jus visus. Kaip ir pernai metais – kasdien nuo 19 valandos galėsite klausytis širdžiai artimų dainų, spingsės žvakės ir duš lėkštės (tikimės, kad ne visos). Tapkite viso to dalimi.

Vilniaus Universiteto bardų festivalis 2006 – jau lapkričio 22-24 dienomis, II-uose Matematikos ir informatikos fakulteto rūmuose (Didlaukio g. 47, buvusiame Filosofijos fakultete). Išsami koncertų programa, bilietų užsakymas ir informacija apie festivalį – internetinėje svetainėje http://www.bardai.vu.lt