Artėja konkursas "Laiškas sau"

Dpoezija Lt
Kategorija: Naujienos
Vilniuje vyks trečiasis dainuojamosios poezijos atlikėjų konkursas „Laiškas sau“.

Šių metų gegužės mėnesį prasidės dainuojamosios poezijos atlikėjų ir grupių konkursas „Laiškas sau“. Šis konkursas yra tradicinis ir vyksta jau trečius metus iš eilės. Pernai jis vyko Vilniaus muzikiniame klube “Brodvėjus”, užpernai kavinėje “Arka”.
Konkurso idėja - suburti jaunus ir perspektyvius žmones, kelti atlikėjų meninį lygį, suteikti jiems galimybę pasirodyti viešai ir tokiu būdu skatinti žmonių domėjimasi šio žanro muzika.
Konkursas susideda iš atrankinių ir finalinio etapų. Kiekvieną vakarą scenoje pasirodys po keturis penkis atlikėjus/grupes, iš jų po du pateks į finalą. Konkurse gali dalyvauti atlikėjai iki 30 metų, tiek turintys muzikinį išsilavinimą, tiek jo neturintys. Dalyviai turi paruošti 15 minučių programą, kuri gali būti atliekama lietuvių ar bet kuria užsienio kalba. Kūrinių tekstai ir/ar muzika gali buti sukūrta paties atlikejo arba kito žmogaus. Kolektyvo narių skaičius nėra ribojamas.
Dalyvius vertins profesionali komisija, kurią sudarys žinomi Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjai ir poetai.
Vertinant dėmesys bus kreipiamas į dalyvių balso ir instrumentų valdymą, tekstą. Finalo metu, iš visų į jį patekusių atlikėjų/grupių, bus išrinktas vienas nugalėtojas. Taip pat antros ir trečios vietos laimėtojai, bei publikos simpatijos apdovanojimas.
Ankstesnių konkursų nugalėtojais yra tapę gerai žinomi atlikėjai: Domantas Razauskas (2004) ir Eglė Sirvydytė (2005).

Konkurso vieta, laikas ir kita informacija bus paskelbta vėliau, puslapyje www.dpoezija.lt.

Visi norintys dalyvauti konkurse „Laiškas sau“ jau gali registruotis adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.