CD Eina mūsų laikai, Pagulbis

Dpoezija Lt
Kategorija: Leidyba

Nesinorėjo pasikartojimų...

„Trečias kartas nemeluoja..." -  pirmoji mintis, kuri ateina pristatant savo trečiąją plokštelę. Bet tai netiesa. Nemanau, kad dabar atradau tai, ko ilgai ieškojau ar naktimis sapnuodavau. Metams bėgant, vis mažiau tikiu stebuklais - viską užsidirbu sūriu prakaitu ir noru tobulėti.

Ši plokštelė iš tikrųjų yra kitokia. Jau vien todėl, kad  iš 14 dainų 10 yra dinamiškos, atliktos kartu su grupe.

Kaipgi viskas buvo? Vasarą kreipiausi į grupės „Siela" lyderį, studijos "Metromusic" prodiuserį ir garso režisierių Aurelijų Sirgedą, prašydamas įrašyti dar vieną CD. Aurelijus po visų jo dainos „Euforija" sėkmių ir buvimų radijo topų viršūnėse visai neišpuiko, tik patobulėjo ir pradėjo iš „toli"  - nuo tikslų.  Pasakiau, kad norisi ritmo, lūpinės armonikėlės... Stilius?  Gal country artimiausias.  Nežinau..., man ne tiek svarbu. „Gerai, - sako, - bus." Surinko  vyrus. Visi aukštaičiai. Iki vieno. Studija pas Aurelijų dabar didelė, erdvi. Viską rašėme „gyvai"( net būgnus). Paskui vežiausi Simoną  iš Jonavos, kad visus užburtų savo moteriškai švelniu  balsu . Arūnas įgrojo keletą gitaros partijų. Visų muzikantų vardų neminiu, nes visi  pagarbiai surašyti CD atvarte. Tik visiems nuoširdžiai dėkoju už jų indėlį, kuriant trečiąją plokštelę.

Džiaugsiuosi, atradęs naujų gerbėjų. Liūdėsiu, jei prarasiu senus.  Žinoma, nuo to iš esmės niekas nepasikeis: Žemė ir toliau suksis, rytais tekės saulė, vakarais leisis, žmonės skubės  į darbą, stengsis būti laimingi... O būsiu laimingas, jei mano dainų paklausę nuspręsite aplankyti savo mamą, pas kurią jau senokai buvote. „Eina mūsų laikai" ir būtų be galo apmaudu, jei pavėluotume.

Ačiū.