CD "Mažas Prašymas" Van - Duo

Dpoezija Lt
Kategorija: Leidyba

2006 metais, rudenį pasitinkant Kauno Maironio muziejuje begalo šiltame ir nuoširdžiame vakare pristatytas debiutinis grupės van-Duo albumas. Jame – 5 autoriniai kūriniai. Jei tiksliau albumą sudaro 13 dainų – 5 dainų stereo versijos – 5 mono. Dar į tris dainas sutalpinti pasisveikinimai bei, paties autorių teigimu, “bonus trackai”.


“Mažas Prašymas”
“Laisvės Daina”
“Girdėjau kalbant”
“Viena mieste prieš pavasarį”
“Draugams”

“Draugams” – Tomas: “Dedikuojama draugams. Vakaras, Židinys, Vynas... Begalė asociacijų ir emocijų. Gerai, kad kai groju šią dainą, galiu kai kam į akis žiūrėt:) Jei per koncą šitą kūrinį grojam, dažniausiai jis būna paskutinis. Albumas taip pat baigiamas šituo darbu”.

“Laisvės daina” – Aura: “Ir pati nesuprantu, kad tiek visko: ir žodžių, ir minčių- sugebėjau sutalpinti vienoje dainoje. Tiesiog buvo apėmęs laisvės troškimas, nors ir kokia skaudinanti būtų ta laisvė”.

Tai tik kelios atsitiktinės pačių autorių mintys apie kelis albumo kūrinius. Nuoširdumą ir tikėjimą savo albumu puikiai išreiškia Tomo žodžiai: “Tai buvo geriausia, ką tuo metu galėjome padaryti”.

Albumas turi labai aiškią ir konkrečią dedikaciją. “Mažas Prašymas” skiriamas “Sweetness theory” šeimai bei Donato šypsenai.

Leidinio tiražas – ribotas. Kaina – 10 litų. Jei ieškote kažko nuoširdaus – šis mini albumas – Jums. Dėl “Mažo prašymo” įsigijimo rašyti adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Albumas taip pat platinamas koncertų metu. Daugiau informacijos apie grupę ir albumą – www.van-duo.info