Asociacija "DPOEZIJA"

Rėmėjai

gyva grafika

Sukurtas dpoezija.lt logotipas, kuris vėliau tapo asociacijos logotipu. Didžiulis dėkui dizaineriui Žygimantui, kuris kantriai ieškojo vizualinio sprendimo.

UAB "Danspin"

Ilgametė Dpoezija susirenka ir Dpoezijos Šaltinis renginių parama.

Rosvaldas Kunickas

Didžiulis ačiū už nesavanaudišką paramą rengiant tiek Dpoezija susirenka, tiek Dpoezijos Šaltinis festivalius.
   

Partneriai

deimantu piramide

Ilgametė pagalba, darbas ranka rankon su Dpoezija
Baltas sodas  Renginiai Klaipėdoje

 

Dpoezija Lt

Asociacija Dpoezija

Adresas: Pieninės g. 7A-3 LT-60132 Raseiniai, Lietuva

Tel. 8 612 87 558

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sąskaita: LT08 7300 0101 4605 0775

Juridinio asmens kodas: 304185706

Asociacijos Dpoezija prezidentas

Arminas Elijošius

Dpoezija Lt

Kontaktiniai asmenys

Apie asociaciją "DPOEZIJA"

Asociacija "DPOEZIJA" - tai daugiau nei dešimtmetį entuziastingo ir neatlygintino bendradarbiavimo tarp kūrybingų, aktyvių ir entuziastingų žmonių vaisius.

Istorija

Pavadinimas kilo nuo svetainės pavadinimo dpoezija.lt (sutrumpinimas "dainuojamoji poezija"). Šios svetainės įkūrėjas Jonas Baltokas, padedamas svetainės narių 2009 m. surengė pirmuosius "meetus" ant Baltijos jūros kranto, Dzotuose. Vėliau, 2015 metais, sugriežtėjus regioninio parko taisyklėms, buvo priimtas sprendimas perkelti festivalį į Raseinius.

2016 m. festivaliui organizuoti entuziastingų organizatorių Jono Baltoko, Armino Elijošiaus, Tomo Pupinio, Dariaus Leveckio dėka buvo įkurta asociacija.

Dabartis ir tikslai

Šiuo metu asociacijos tikslas – kuo geriau, kokybiškiau surengti kasmetinį vasaros festivalį "Dpoezijos Šaltinis".

Formalūs tikslai aprašyti įstatuose.

Projektai, planai

Asociacija buvo įkurta nestatant vežimo prieš arklį - pirmiausia organizatoriai turėjo viziją, tikslus, juos įgyvendino ir matė tolimesnio vystymosi perspektyvas ir tik tada įkūrė organizaciją, kurios būtinai reikia norint priimti paramą, ruošiant valstybinus projektus, bendraujant su įmonėmis ir kitomis organizacijomis. Tokio požiūrio tikimės ir iš žmonių, kurie norėtų prisijungti prie DPOEZIJOS.

Apie asociacijos DPOEZIJA ruošiamus projektus galite pasiskaityti skyrelyje Projektai

40410 437566784168 2887037 n

 Akimirka iš 2010 m. festivalio, Dzotai, Klaipėdos r.

 

DSC 1194

 Akimirka iš festivalio 2015 m. Daugoduose, Raseinių raj.

 

Asociacija Dpoezija
Parama Dpoezijos Saltinis
Parama Dpoezijos Saltinis

Paremdami renginį galite padėti gyventi šiai fantastiškai iniciatyvai. 

Paramos banko sąskaita: LT08 7300 0101 4605 0775  

Visų organizatorių vardu NUOŠIRDUS AČIŪ!

Asociacijos DPOEZIJA Prezidentas Jonas Baltokas

Dpoezijos Šaltinis
Liutauras Degėsys. Foto: Sondra Simana
Liutauras Degėsys. Foto: Sondra Simana

Šiais metais Klaipėdos poetinis OŠAS neketina niekam kitam,

Gal tik sau, nuleisti energijos ir porą skardinių baltosios meškos kraujo.

Tiesa, galima nuleisti baltas bures ir baltą vėliavą.

Dar baltas užuolaidas ir baltos kavos putą kažkam į ausį. 

Sondra Simana
Kategorija: 2020

Organizuoja

Dpoezijos Ošas 2020 vyks Apeirono teatre Turgaus gatvė 12/ Tiltų gatvė 16, Klaipėdoje 

 

Dpoezija Lt
Kategorija: 2020
Dpoezijos Ošas '19 organizatoriai, dalyviai ir savanoriai
Dpoezijos Ošas '19 organizatoriai, dalyviai ir savanoriai

Dpoezijos Ošas - tai savanoryste ir geranoriškumu paremtas renginys. Organizavime, savanoriaujant gali dalyvauti visi, renginys yra visiškai viešas, atviras ir nemokamas. Nevykdoma jokia registracija ir rinkliava. 

Mes renkamės ir dalinamės kūryba, nes mums tai patinka. 

Jonas Baltokas
Kategorija: 2020

Gruodžio 7 d. Klaipėdos senamiestį užplūs dainuojamosios poezijos kūrėjai ir mylėtojai – Apeirono teatre, Tiltų g. 16, nuo 15-os valandos šurmuliuos „Dpoezijos Ošas“. Pavadinimas eilinei ausiai skamba panašiai kaip ABRAKADABRA, todėl, norėdami sužinoti daugiau, kalbiname klaipėdietį bardą, dainų kūrėją ir vieną šio renginio organizatorių Joną Baltoką.

Jonai, kas yra „Dpoezijos Ošas“?

Dpoezija Lt
Kategorija: 2019
 Dizainas: Ieva Prūsaitė #artistpage
Dizainas: Ieva Prūsaitė #artistpage

Kam gi laukti beveik metus iki kito Dpoezijos Šaltinio festivalio? Susitikim gruodžio 7 d. (šeštadienis) Apeirono teatre (Turgaus gatvė 12/ Tiltų gatvė 16 Klaipėdoje). Ypač kviečiame visus nors kartą buvusius, dalyvavusius dpoezijos susitikimuose, festivaliuose, koncertuose, kituose renginiuose.

Net jei niekada negirdėjote nieko apie DPOEZIJĄ - atvykite, susipažinsime.

Dpoezija Lt
Kategorija: 2019

Kam gi laukti beveik metus iki kito Dpoezijos Šaltinio festivalio? Susitikim gruodžio 15 d. (šeštadienis) Klaipėdoj. Ypač kviečiame visus nors kartą buvusius, dalyvavusius dpoezijos meetuose, festivaliuose, koncertuose, kituose renginiuose. 

Net jei niekada negirdėjote nieko apie dpoeziją - atvykite, susipažinsime.

Dpoezija Lt
Kategorija: 2018

Kam gi laukti beveik metus iki kito Dpoezijos Šaltinio festivalio? Susitikim gruodžio 16 d. Klaipėdoj. Ypač kviečiame visus nors kartą buvusius, dalyvavusius dpoezijos meetuose, festivaliuose, koncertuose, kituose renginiuose.

Aprangos kodas:
Švarkas. Vakaro dalyviai įleidžiami su švarku - DEKORUOTU, PATURBINTU, NEMATYTU, SPALVOTU, SU MINTIM, SU PRIEKIU, BE PRIEKIO, ANTRAIP, IŠVIRKŠČIAI - svarbiausia išmonė.

Dpoezija Lt
Kategorija: 2017

Dainuojamosios poezijos festivalis „Dpoezijos Šaltinis“ – tai kelių mažesnių projektų „Dpoezija susirenka“ ir „Šaltinis“ organizatorių sėkmingo bendradarbiavimo vaisius. 

Trijų dienų stovyklos tipo festivalis vyksta nuostabioje gamtos apsuptyje Dubysos upės slėnyje. Scenoje skamba su gamta harmoningai deranti akustinė muzika – dainuojamoji poezija, aktorinė daina, bliuzas, bosa nova, liaudies muzika. Muzikantai kiekvienais metais sugrįžta į renginio sceną pas jų išsiilgusius klausytojus kaip ir ankstesnių festivalių metu taip ir dabar.

Istorija

Dainuojamosios poezijos šventė "Šaltinis" pasaulį išvydo 1995-siais raseiniškių Albino Stakausko, Dariaus Leveckio ir Vytauto Butkaus iniciatyva. Buvęs seniausiu Lietuvoje kasmetiniu dainuojamosios poezijos renginiu, šis festivalis ilgai džiugino šio žanro gerbėjus.  
Deja, dėl finansinių sunkumų 2009 m. Festivalis surengė paskutinį savo koncertą.
Dpoezija susirenka“ – neformalus dainuojamosios poezijos festivalis. Pradžioje vykę kaip svetainės dpoezija.lt užsiregistravusių muzikantų „mytai“ (liet. susitikimai) nuo 2008 m. virto ant Baltijos jūros kranto, Dzotuose įsikūrusiu stovyklos tipo festivaliu. 
Nuo 2015 m. festivalis persikėlė į Raseinius Daugodus, suburdamas „Šaltinio“ organizatorius ir perkeldamas geriausią savo patirtį virto „Dpoezijos Šaltiniu“

2015 m.

2015 m. liepos 18 – 19 dienomis Raseinių r. Daugodų k. vyko dainuojamosios poezijos festivalis „Dpoezijos šaltinis“.
Virš dvidešimties bardų iš visos Lietuvos, susirinkę jaukioje Rosvaldo Kunicko sodyboje, dvi dienas vežimo ratais papuoštoje scenoje džiugino gausiai susirinkusius klausytojus savo kūryba. Vežimo ratas, tai palyginti neskubraus, tačiau tolygaus, kaip upės tėkmė, judėjimo simbolis. Susirinkę kūrėjai, jauni ir nevisai, kurių ne...mažai daliai Dubysos slėnis pažįstamas iš ankstesnių festivalių, taip pat simbolizuoja pastovumą, ištikimybę dainuojamosios poezijos žanrui. Jonas Baltokas, Saulius Lapėnas, Ieva Prūsaitė, Tomas Pupinis, Mykolas Jokubauskas, Dovydas Jovaišas, Darius Leveckis, Rytas Germanavičius, Romualdas Miškinis, Vaidotas Mineikis, Andriejus Radčenko, Michailas Denisenko, Jonas Bagdonavičius, Valerijus Šerelis, Tomas Usovas, Irakli Koiava, Gražina Švėgždė, Alvydas Stalaučinskis, Daiva Šeškauskaitė, Andrius Jokubauskas, Donata Kielaitė, Roman Gorodeckij ir kiti pateikė klausytojų teismui visą jūrą garsų ir jausmų, o klausytojai tikrai neliko abejingi.

2016 m.

Festivalis vyko liepos 16 - 17 d. 

2017 m.

Festivalis vyko birželio 30 - liepos 2 d.

Atgarsiai: http://saltinis.dpoezija.lt/lt/15-dpoezijos-saltinis-2017/57-atsiliepimai-apie-2017-dpoezijos-saltinis-rengini.html

Apžvalga: http://saltinis.dpoezija.lt/lt/15-dpoezijos-saltinis-2017/58-bardai-glaudesi-grudu-sandelyje.html

2018 m.

Apžvalga: Prie Raseinių ant Dubysos tryško jubiliejinis Dainuojamosios poezijos šaltinis

2019 m.

Festivalis vyks rugpjūčio 2 - 4 d.

Apžvalga: https://saltinis.dpoezija.lt/lt/94-kurybos-festivalis-dpoezijos-saltinis-2019.html 

http://www.melynasuo.lt/2019/07/18/kurybos-festivalis-dpoezijos-saltinis-2019/

 
 
 
 
 
 
 
Dpoezijos Šaltinis
Kategorija: Dpoezijos Šaltinis

Festivalis Dpoezijos Šaltinis vyksta Daugodų km. 10 km nuo Raseinių. Rosvaldo Kunicko sodyboje, šalia pagrindinio kelio Baisogalos kryptimi. Nuo kelio, renginio vietą galima atpažinti iš medinių meninių dirbinių - milžiniškos kėdės, didžiulio arklio.

Dpoezija Lt
Kategorija: Dpoezijos Šaltinis

2022-08-05, 19:00 val., Daugoduose, Raseinių rajone, prasidės tradicinis, jau aštuntasis kūrybos festivalis "Dpoezijos Šaltinis". Pabūkim toli nuo didmiesčių šurmulio, triukšmingų autostradų, industrinių dulkių ir dūmų bei blogos nuotaikos, šalia Dubysos regioninio parko, gamtos prieglobstyje, apgaubti gaivaus oro ir rytmetinio paukščių čiulbesio, geri, ramūs ir visiškai atsipalaidavę. Ten bus bardai, poetai, pramogos vaikams ir kitokios veiklos. Reginys nemokamas. Atsivežta palapinė, pripučiamas čiužinys, miegmaišis būtų privalumas, nes niekur neišvažiuodami iš Redos ir Rosvaldo Kunickų sodybos, kur ir vyks festivalis, galėsite pasimėgauti visais koncertais ir veiklomis. Keletas eurų padėtų atsiginti nuo bado ir troškulio, na ir galbūt paremti festivalį. Pledas ar sulankstoma kėdutė taipogi nepamaišys. O svarbiausia atsivežti gerą nuotaiką.
55°25'14.3"N 23°12'45.4"E
55.420643, 23.212598

Dpoezija Lt
Kategorija: 2022

Dpoezija Lt
Kategorija: 2021

Dpoezija Lt
Kategorija: 2021

Dpoezija Lt
Kategorija: 2021

Dpoezija Lt
Kategorija: 2021